• Informacje na temat:

  aktorki z pierwszej miłości

Artykuły na temat: aktorki z pierwszej miłości
 • Pierwszy skandal wokół "Sanatorium miłości"? Wiesia to podstawiona aktorka?!

  Wiesława Kwiatek (65 l.) jest jedną z seniorek biorących udział w "Sanatorium miłości". Jednak czujni internauci dopatrzyli się tego, że to nie jej pierwsze występy przed telewizyjną kamerą. Co więcej, Wiesia przyznaje się do współpracy z agencjami aktorskimi...

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • "rodzinka.pl": Halina Skoczyńska nie żyje! Wspomnienie o aktorce

  ...honoru" (Gertruda Fischerowa) i "Pierwszej miłości" (Leokadia) oraz w nagrodzonej Oskarem "Idzie". Fani "rodzinki.pl" płaczą "Smutno będzie w Rodzince bez babci. Nigdy nie zapomnę 'SKAJPAJA(...)". To tylko niektóre wpisy z facebookowego profilu "rodzinki.pl". Widzowie, podobnie jak cała ekipa serialu, piszą o tęsknocie po stracie wielkiej aktorki. "Będziemy bardzo tęsknić"... - Dojrzałość...

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • "Imperium miłości": Elcin Sangu się przeliczyła

  Chyba sława zdążyła już uderzyć do głowy pięknej Elcin Sangu. W naszym kraju aktorkę kojarzymy przede wszystkim z roli nieszczęśliwie zakochanej Güzide w serialu Dwójki „Imperium miłości”.

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Gabriela Kownacka: Smutny los aktorki

  Gabriela Kownacka (†58 l.) miała wspaniałego mężczyznę u boku, a owocem ich miłości był syn Franciszek. Szczęście jednak nie trwało długo. Niespodziewane gruchnęła bowiem wieść, że wzięli rozwód. Po kilkunastu latach aktorka musiała zmierzyć się jednak z dużo boleśniejszym ciosem. W wieku pięćdziesięciu dwóch lat dowiedziała się, że ma nowotwór. Sześć lat później przegrała walkę o życie.

 • Sylwia Wysocka: Miała romans z Mariuszem Trelińskim

  Dla miłości gotowa była na najbardziej szalone rzeczy. Wybrała jednak stabilizację.

 • O nowej miłości Tomasza Stockingera na salonach aż huczy! To znana aktorka!

  Oboje mieli bardzo burzliwe życie osobiste. Dzisiaj są dla siebie wsparciem, znają się i lubią od wielu lat. Przyjaźń to czy kochanie?

 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.

Zdjęcia na temat: aktorki z pierwszej miłości
Wideo na temat: aktorki z pierwszej miłości
 • "Pierwsza miłość": Aktorki serialu o nowym sezonie!

  Premierowe odcinki „Pierwszej miłości” od 4 września w Polsacie! O nowych losach swoich bohaterek w najnowszym sezonie opowiadają Aneta Zając, Ola Zienkiewicz oraz Ewa Jakubowicz!

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • "Pierwsza miłość": Natalia Avelon w serialu

  Natalia Avelon to aktorka na stałe mieszkająca w Niemczech. Spore grono fanów zdobyła dzięki duetowi z Ville Valo w piosence „Summer wine”. Kim będzie w „Pierwszej miłości”? Wątek z jej udziałem już 12 maja! Posłuchajcie aktorki!

 • Granice miłości

  Guillermo Arriaga, nagradzany scenarzysta filmów takich jak "Babel" i "21gramów" przeniesie nas w świat niczym z powieści Paolo Coelho. Fascynująca historia trzech nieznanych sobie kobiet, których losy zaczynają się ze sobą przeplatać. Każda z nich poszukuje w życiu odkupienia, wybaczenia i miłości. Zdobywczynie Oscara - mega gwiazda Charlize Theron oraz długo oczekiwana Kim Basinger w niezwykłej opowieści o miłości, która oczyszcza, uzdrawia, a także spala. "Mocny, wciągający i wstrząsający...

Dyskusje na temat: aktorki z pierwszej miłości
 • Re: "Na dobre i na złe": Kolejna katastrofa!

  A na górze co jest napisane. Ty czytasz artykuł , czy oglądasz tylko zdjęcia. To będzie pierwsza tak duża rola młodziutkiej aktorki, wcześniej wystąpiła tylko w niewielkich epizodach, m.in. w "Barwach szczęścia", "M jak miłość", "Pierwszej miłości" czy "Strażakach"

 • Re: “M jak miłość": Kochanka da Arturowi w kość!

  Nie lubię tej aktorki , przez jej role pseudo policjantki w ,,Pierwszej Miłości "

 • Re: Jak gwiazdy "Pierwszej miłości" spędzą tegoroczne święta?

  W hOLLYWOOD AKTORKI NIE LEPIĄ PIEROGÓW...nie przystoi gwiazdom pierogi lepić.

 • Re: Barbara Kurdej-Szatan nową gwiazdą "Pierwszej miłości"!

  Czyżby Polsat oszczędzał na konsultancie z armii. Nie umieją ubrać aktorki, beret na głowie to już pełne szaleństwo, a ręce w kieszeni to podlega pod raport dyscyplinarny. Chętnie udzielę p. Szatan prywatnych korepetycji za darmo jak nie stać Polsatu na konsultanta z armii jak powinno się wyglądać i zachowywać w naszych Siłach Zbrojnych i nie profanować munduru żołnierza Wojska Polskiego. Skandal.

 • Re: "Barwy szczęścia": Iza Kuna jest zdziwiona!

  Inny przypadek:Mirkę w "Pierwszej Miłości" zagrała Zofia Domalik-a dokładniej-córka Ewy Telegi też aktorki.

 • Re: Przeżyje wypadek!

  Nie cierpię tej obrzydliwej kobiety, zarówno jako aktorki, jak i zwykłego człowieka. Strasznie się cieszę że tej babsztyl odchodzi z serialu, wywalają ją, bo oglądalność Pierwszej miłości spadła. I się nie dziwię bo wiele widzów nie chce oglądać tej sztucznie opalonej i wytapetowanej flądry.

 • Re: Przeżyje wypadek!

  Nie cierpię tej obrzydliwej kobiety, zarówno jako aktorki, jak i zwykłego człowieka. Strasznie się cieszę że tej babsztyl odchodzi z serialu, wywalają ją, bo oglądalność Pierwszej miłości spadła. I się nie dziwię bo wiele widzów nie chce oglądać tej sztucznie opalonej i wytapetowanej flądry. .....ty dziecko to idz sie ucz,a nie wpisujesz glupie teksty na temat kobiety,ktorej nie znasz osobiscie

 • Re: Przeżyje wypadek!

  w teatrze.Przed telewizorem jest telewidz.Wstyd mi za te glupiutkie dziewuchy mieszkajace w tym kraju.......... Nie cierpię tej obrzydliwej kobiety, zarówno jako aktorki, jak i zwykłego człowieka. Strasznie się cieszę że tej babsztyl odchodzi z serialu, wywalają ją, bo oglądalność Pierwszej miłości spadła. I się nie dziwię bo wiele widzów nie chce oglądać tej sztucznie opalonej i wytapetowanej flądry