• Informacje na temat:

  aktorki z przepis

Artykuły na temat: aktorki z przepis
Zdjęcia na temat: aktorki z przepis
Wideo na temat: aktorki z przepis
 • "Przepis na życie": Dominika Gwit lżejsza o 37 kilo!

  W serialu "Przepis na życie zagrała" Grubą. - W pewnym momencie przyszedł taki czas, kiedy moje ciało zaczęło mnie ograniczać - przyznała w "Dzień Dobry TVN" aktorka Dominika Gwit. Na diecie jest od ponad pięciu miesięcy i waży 37 kilo mniej. Jak jej się to udało i jak wygląda jej odchudzanie?/ źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Przepis na miłość

  Co może się zdarzyć, kiedy mężczyzna i kobieta dzielą jakąś pasję? Zakochują się w sobie. To właśnie przydarzyło się Jeanowi-René, właścicielowi małej fabryki czekolady, i Angélique, utalentowanej dziewczynie, którą właśnie zatrudnił. Co jeżeli ten mężczyzna i ta kobieta są do siebie bardzo podobni pod względem emocjonalnym? To również spotyka Jeana-René i Angélique. Oboje są chorobliwie nieśmiali, co sprawia, że wzajemne wyznanie sobie uczucia urasta do rangi ogromnego wyzwania. Czy uda im...

 • Czarny charakter da się lubić!

  Zupełnie się tego nie spodziewałam - przyznaje Maja Ostaszewska, nagrodzona Telekamerą 2012. Postać Beaty, którą aktorka kreuje w serialu "Przepis na życie", mimo iż daleka od ideału, podbiła serca widzów.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

Dyskusje na temat: aktorki z przepis
 • Re: "Przepis na życie": Dominika Gwit schudła 30 kg!

  i tak jest gruba i tak taka jak nawet schudnie 100 kg to nie bedzie nic widac zwykły pączek a co do gwiazdy czy aktorki to dalekooooooooooooo oj dalekoooooooooooooo jej..

 • Re: "Na dobre i na złe": Zostaje w Leśnej Górze

  Prawda jest taka, że każdy ma swoją prawdę. Mnie akurat Schejbal w Kryminalnych bardzo się podobała, W mąż czy nie maż albo Przepis na życie też była bardzo dobra. A Szpilkach na Giewoncie była rewelacyjna. Kiedy zaszła w ciąże i zrezygnowała z gry w serialu, to Szpilki na Giewoncie straciły tak bardzo na oglądalności, że ostatecznie bo bezskutecznym zastąpieniu jej przez inne aktorki zdjęto

 • Re: "Przepis na życie": Macierzyństwo nigdy nie było na liście marzeń Edyty Olszówki!

  niech sobie pomyśli ta egoistyczna kobieta że gdyby jej rodzice nie zdecydowali się na urodzenie jej to ? kim by dziś była ? istniała by ? a jej kariera aktorki ? dla mnie jest próżna i beznadziejna ! tylko po co się z tym afiszować ?

 • Re: - Robiłam piersi, poprawiałam i usta, gó...

  Świat schodzi na psy. Kiedyś to były aktorki. A dzisiejsze po tych wszystkich przeszczepach i ostrzykiwaniach trudno odróżnić jedną od drugiej. Wary, sylikon plus wyraz twarzy z deficytem IQ i przepis na gwiazdę. Po ulicach biegają super dziewczyny, a te gwiazdy mogą im buty czyścić.