• Informacje na temat:

  aktorki z serialu londyńczycy

Artykuły na temat: aktorki z serialu londyńczycy
 • Na planie serialu "Blondynka"

  Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do piątego sezonu serialu TVP "Blondynka". Tym razem w tytułową postać wcieli się Natalia Rybicka, znana szerszej publiczności m.in. z serialu "Londyńczycy" czy filmu, który niedawno zdobył rząd dusz kinomanów "Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy".

 • Zbrodnia na Półwyspie Helskim w telewizji AXN

  Zbrodnia, pożądanie i tajemnice z przeszłości to połączenie, które widzowie zobaczą w nowym serialu "Zbrodnia" - pierwszej polskiej produkcji AXN kręconej na Półwyspie Helskim. W serialu wystąpią m.in: Magdalena Boczarska, Wojciech Zieliński, Joanna Kulig, Radosław Pazura.

 • Natalia Rybicka: O tym romansie aż huczy. Nowy partner to syn znanej aktorki

  Natalia Rybicka (31 l.) na premierze filmu "Ciemno, prawie noc" pozowała z nowym partnerem. Okazuje się, że to syn znanej aktorki i... ojciec dwójki dzieci.

 • Kolejne gwiazdy w "Zbrodni"

  Ogłoszono właśnie kolejne nazwiska aktorów, którzy dołączyli do obsady "Zbrodni" ("The Crime"), trzyodcinkowego serialu produkcji AXN o tajemnicach przeszłości i nierozwiązanych zagadkach sprzed lat. Obok Magdaleny Boczarskiej i Wojciecha Zielińskiego w produkcji zobaczymy Joannę Kulig, Dorotę Kolak i Radosława Pazurę.

 • "Na Wspólnej": Aleksandra Konieczna najlepszą polską aktorką!

  Aleksandry Koniecznej w Gdyni uhonorowano też czworo innych aktorów: Andrzeja Seweryna, czyli strażaka z serialu "Artyści", który główną nagrodę za pierwszoplanową rolę męską otrzymał za kreację...

 • Więckiewicz i Muskała znów parą

  Po raz pierwszy spotkali się jako małżeństwo w spektaklu Łukasza Kosa pt. "Koronacja". Później zagrali Ewę i Macieja Malców w serialu "Londyńczycy". 18 listopada znów pojawią się razem na ekranie jako para w najnowszym filmie Grega Zglinskiego pt. "Wymyk".

 • Wielki dramat polskiej aktorki

  Samotna i schorowana laureatka Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego mieszka dziś w Domu Aktora Weterana w Skolimowie, gdzie próbuje odnaleźć poczucie bezpieczeństwa i spokój. Ostatnio grywała już tylko niewielkie role: panią Zosię w "Londyńczykach 2" czy Basię Wilk w serialu "39 i pół". Praca artystyczna z roku na rok dostarczała jej coraz mniej satysfakcji. Aż w końcu się poddała... Znajomi aktorki...

 • Figura w "Londyńczykach"

  W serial u "Londyńczycy" gościnnie pojawiają się same gwiazdy. Na planie tej produkcji można było ostatnio spotkać spotkać Katarzynę Figurę oraz Alessandro Bertolucciego, bratanka znanego włoskiego reżysera Bernarda Bertolucciego.

 • Halina Bednarz wycofała się z zawodu dla córki. Wszystko zmienił wypadek

  Przez prawie 9 lat w serialu "Samo życie" wcielała się w Renatę Augustynek, troskliwą matkę głównej bohaterki Agnieszki. To ona, robiąc porządek w lodówce córki samotnie wychowującej jej wnuki(...) Polskiego, przeżył szlak bojowy i trochę nas dyscyplinował, ale jednocześnie bardzo kochał - dla aktorki rodzice byli wzorem, który chciała naśladować. - Wbrew pozorom to mama zarządzała domem i podejmowała...

 • Pamięta o życiu poza planem

  Rola Violi Firlej w filmie "Wymyk" Grega Zglińskiego - prywatnie męża aktorki - przyniosła jej Złote Lwy na festiwalu w Gdyni. Gabriela Muskała przyznaje, że nagrody bardzo mobilizują ją do pracy. A tej będzie sporo!

Zdjęcia na temat: aktorki z serialu londyńczycy
Dyskusje na temat: aktorki z serialu londyńczycy