• Informacje na temat:

  aktorki z słonecznego patrolu

Artykuły na temat: aktorki z słonecznego patrolu
 • Yasmine Bleeth: Co się stało z gwiazdą „Słonecznego patrolu”?

  W tym roku minęło 30 lat od premiery pierwszego odcinka „Słonecznego serialu”. Aktorzy z kultowej produkcji szybko stali się gwiazdami. Jednak dla niektórych ciężar sławy był nie do udźwignięcia. Jedna z serialowych ratowniczek na własnej skórze przekonała się, że sukces może mieć bardzo gorzki smak…

 • Pamela Anderson nie ma na rachunki

  Pamela Anderson gwiazda "Słonecznego patrolu" zalega z rachunkami! Z powodu kaprysów i hulaszczego trybu życia, aktorka ma 1,2 mln dolarów długu.

 • "Słoneczny patrol": Utopione kariery

  Głośne romanse, pozwy sądowe, kuracje odwykowe i zakończone kariery. Gwiazdy „Słonecznego patrolu” przekonały się, że udział w światowym hicie telewizyjnym nie jest gwarancją cudownej karier y i życia.

 • Pamela Anderson: Zostałam zgwałcona jako dziecko

  Pamela Anderson zdobyła się na szokujące wyznanie. Aktorka przyznała, że jako dziecko była wykorzystywana seksualnie.

 • "Słoneczny patrol": Pamela Anderson w skąpym kostiumie? Prawie jak w serialu!

  Gwiazda "Słonecznego patrolu", Pamela Anderson, znowu dała o sobie przypomnieć. 52-letnia aktorka wystąpiła w nowej reklamie jednej z australijskich firm, gdzie odegrała kultową scenę z popularnego serialu.

 • Dave Navarro i Carmen Electra znów są razem

  Siedem lat po rozwodzie rockman Dave Navarro i aktorka Carmen Electra wrócili do siebie. Czy tym razem im się uda?

 • "Słoneczny patrol": Co się stało z bohaterami serialu

  ..."Słonecznego patrolu" pojawiała się co jakiś czas (w mniejszych i większych rolach) na małym i dużym ekranie, ale bez większego sukcesu. W 1994 r. wyszła za mąż za właściciela firmy biotechnologicznej(...) także o dramatycznych wahaniach wagi aktorki. W przeszłości była nawet hospitalizowana z powodu przedawkowania środków przeczyszczających. W 2006 r. borykająca się z nadwagą Erika wzięła udział w reality...

 • Pamela Anderson się rozwodzi

  Pamela Anderson złożyła pozew o rozwód. Aktorka już po raz drugi chce zakończyć związek z Rickiem Solomonem.

 • ​Pamela Anderson rozstała się z mężem... 12 dni po tajnym ślubie!

  ...12 dni - tyle trwało najnowsze małżeństwo aktorki "Słonecznego patrolu". Co poszło nie tak?

 • Pamela i Tommy Lee razem?

  Znów pojawiają się pogłoski o ponownym romansie Pameli Anderson i rockmana Tommy'ego Lee. Przypomnijmy, że gwiazda "Słonecznego patrolu" i perkusista grupy Mötley Crüe byli ze sobą małżeństwem w latach 1995-98. Potem doszło do rozwodu, którego jednym z powodów była przemoc muzyka w stosunku do aktorki.

Wideo na temat: aktorki z słonecznego patrolu
 • Pamela Anderson nie do poznania?

  Aktorka pojawiła się na premierze filmu „Unity” w Los Angeles i zachwyciła fotoreporterów. Wypoczęta, uśmiechnięta i jakby… nieco "młodsza". Aż trudno było rozpoznać w niej gwiazdę „Słonecznego Patrolu”. Poznajecie?

Dyskusje na temat: aktorki z słonecznego patrolu
 • Re: "Na Wspólnej": Seks to nie wszystko

  Jak by ktoś chciał stworzyć parodię słonecznego patrolu to w tym filmiku miał by ''sexowne'' kandydatki na aktorki Jak by nie daj boże ktoś nie znał urody polskich kobiet co by pomyślał gdy by zobaczył te "najsexowniejsze'' ??????