• Informacje na temat:

  aktorki z słonecznego patrolu

Artykuły na temat: aktorki z słonecznego patrolu
 • "Słoneczny patrol": Utopione kariery

  Głośne romanse, pozwy sądowe, kuracje odwykowe i zakończone kariery. Gwiazdy „Słonecznego patrolu” przekonały się, że udział w światowym hicie telewizyjnym nie jest gwarancją cudownej karier y i życia.

 • Pamela Anderson nie ma na rachunki

  Pamela Anderson gwiazda "Słonecznego patrolu" zalega z rachunkami! Z powodu kaprysów i hulaszczego trybu życia, aktorka ma 1,2 mln dolarów długu.

 • "Słoneczny patrol": Co się stało z bohaterami serialu

  ..."Słonecznego patrolu" pojawiała się co jakiś czas (w mniejszych i większych rolach) na małym i dużym ekranie, ale bez większego sukcesu. W 1994 r. wyszła za mąż za właściciela firmy biotechnologicznej(...) także o dramatycznych wahaniach wagi aktorki. W przeszłości była nawet hospitalizowana z powodu przedawkowania środków przeczyszczających. W 2006 r. borykająca się z nadwagą Erika wzięła udział w reality...

 • Pamela Anderson: Zostałam zgwałcona jako dziecko

  Pamela Anderson zdobyła się na szokujące wyznanie. Aktorka przyznała, że jako dziecko była wykorzystywana seksualnie.

 • "Słoneczny patrol": Pamela Anderson obchodzi 48. urodziny!

  Pamela Anderson, choć na swoim koncie nie ma zbyt wielu ról filmowych, na stałe zapisała się w historii amerykańskiej telewizji. Odtwórczyni roli C.J. Parker w "Słonecznym patrolu" obchodzi dziś 48. urodziny.

 • Dave Navarro i Carmen Electra znów są razem

  Siedem lat po rozwodzie rockman Dave Navarro i aktorka Carmen Electra wrócili do siebie. Czy tym razem im się uda?

 • "Słoneczny patrol": Zmarnowany potencjał

  Zamykamy listę najbardziej popularnych aktorów „Słonecznego patrolu”. Jak czas pokazał, zdecydowana większość z nich była gwiazdami jednej roli. Mieli wszystko – urodę, dobry start, sympatię publiczności. Niestety, zabrakło szczęścia lub... dobrych decyzji.

 • Pamela Anderson się rozwodzi

  Pamela Anderson złożyła pozew o rozwód. Aktorka już po raz drugi chce zakończyć związek z Rickiem Solomonem.

 • Carmen Electra znów na "patrolu"

  Wydawcy magazynu "In Touch" wpadli na pomysł, by sprawdzić, jak gwiazda "Słonecznego patrolu" prezentuje się w kostiumie, w którym 15 lat temu występowała w "Słonecznym patrolu". Carmen Electra przyznała, że początkowo niechętnie odniosła się do tej idei. Dodała jednak od razu, że kiedy tylko ponownie założyła kostium, "poczuła się wspaniale". "Było milion razy lepiej niż myślałam, że może być...

 • Pamela i Tommy Lee razem?

  Znów pojawiają się pogłoski o ponownym romansie Pameli Anderson i rockmana Tommy'ego Lee. Przypomnijmy, że gwiazda "Słonecznego patrolu" i perkusista grupy Mötley Crüe byli ze sobą małżeństwem w latach 1995-98. Potem doszło do rozwodu, którego jednym z powodów była przemoc muzyka w stosunku do aktorki.

Wideo na temat: aktorki z słonecznego patrolu
 • Pamela Anderson nie do poznania?

  Aktorka pojawiła się na premierze filmu „Unity” w Los Angeles i zachwyciła fotoreporterów. Wypoczęta, uśmiechnięta i jakby… nieco "młodsza". Aż trudno było rozpoznać w niej gwiazdę „Słonecznego Patrolu”. Poznajecie?

 • Tulisie. Przygoda w Słonecznej Krainie

  Krówka Mumu zafascynowana spotykanym w parku stadem białych owieczek-artystek, lekkomyślnie porzuca przyjaciół, aby zostać gwiazdą estrady. Jednak wkrótce Mumu zrozumie, że prawdziwa przyjaźń jest ważniejsza od pięknego wyglądu i sławy. Wesołe przygody rozmarzonej krówki Mumu i jej niezawodnych przyjaciół: bystrego misia Pysia, psotnej żyrafy Fafy, małoćwierkliwego ptaszka Ćwirka, dzielnego psa Pikusia i słodkiej świnki Chrumci to najbardziej kolorowy filmie wiosny, który zachwyci wszystkich...

 • Rock the Casbah

  Przejmujący film o zmaganiu się z własnymi słabościami i niedojrzałością w obliczu wojny. Debiut fabularny zainspirowany osobistymi doświadczeniami reżysera. Rok 1989. Trwa pierwsza Intifada, palestyńskie powstanie przeciwko izraelskiej okupacji Palestyny. Izraelscy żołnierze zostają wysłani do Strefy Gazy w celu nadzorowania ludności arabskiej. Podczas rutynowego patrolu, żołnierze przemierzając miasto, zostają obrzuceni przez mieszkańców kamieniami. Jeden z żołnierzy ginie pod spadającą na...

Dyskusje na temat: aktorki z słonecznego patrolu
 • Re: "Na Wspólnej": Seks to nie wszystko

  Jak by ktoś chciał stworzyć parodię słonecznego patrolu to w tym filmiku miał by ''sexowne'' kandydatki na aktorki Jak by nie daj boże ktoś nie znał urody polskich kobiet co by pomyślał gdy by zobaczył te "najsexowniejsze'' ??????