• Informacje na temat:

  aktorki z telenowel w ciąży

Artykuły na temat: aktorki z telenowel w ciąży
 • "Wspaniałe stulecie": Klątwa ciąży nad królową?

  ...ciąży nad gwiazdami "Wspaniałego stulecia". Spośród odtwórców głównych ról mało komu jak dotąd udało się powtórzyć sukces. Ostatnio przekonał się o tym chociażby Okan Yalabik, czyli niezapomniany Ibrahim Pasza. Nowa telenowela z jego udziałem, "Matki i matrony", została zdjęta z anteny zaledwie po dziewięciu odcinkach. Także Selma Ergeç (Hatice), Nur Fettahoğlu (Mahidevran) czy Nebahat Çehre...

 • Kiedy gwiazda serialu jest w ciąży...

  Co robią scenarzyści i producenci popularnych telenowel, gdy aktorki grające ważne role w serialach oznajmiają im, że spodziewają się dziecka? Sprawdźcie, jak z ciążami gwiazd radzili sobie twórcy "Klanu".

 • Mucha znowu w ciąży?

  Anna Mucha po tym jak została odsunięta od produkcji "Prosto w serce", wraca do "M jak miłość" - na stałe! Nazwisko aktorki będzie pojawiać się regularnie w czołówce, a jej ciąża zostanie ujęta w scenariuszu nowych odcinków telenoweli.

 • "Maria z przedmieścia": Serial nadal wzbudza emocje

  Choć od premiery telenoweli minęły 23 lata, nadal wzbudza emocje u widzów. Równie wielkie towarzyszyły aktorom na planie.

 • Gwiazdy "M jak miłość" na wakacjach

  Co porabiają aktorzy najpopularniejszej telenoweli w Polsce, kiedy gasną kamery? Jak spędzają swoje urlopy? Postanowiliśmy to dla was prześledzić! Zobaczcie, gdzie się ukrywają!

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska wróciła do pracy! Mamy zdjęcia!

  Ten news z pewnością ucieszy fanów Agnieszki Kaczorowskiej i zarazem wiernych widzów sagi rodu Lubiczów! Popularna aktorka właśnie wróciła do pracy na planie serialu po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej życiową rolą mamy. Czy córeczka gwiazdy dołączyła do obsady najdłużej emitowanej polskiej telenoweli?

 • "M jak miłość": Ciąża Anny Wendzikowskiej została wprowadzona do scenariusza!

  Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", waha się: czy zarobić na ciąży czy zachować prywatność. Aktorka zdradza, że jej błogosławiony stan został uwzględniony w losach jej bohaterki z telenoweli.

 • "Wspaniałe stulecie": Za gruba, by grać!

  Pelin Karahan od trzech lat jest szczęśliwą żoną biznesmena Bedriego Güntaya. Mają dwóch synów. Będąc w drugiej ciąży aktorka musiała zrezygnować z gry w serialu, dlaczego?

 • Agnieszka Kaczorowska szczęśliwa: "Już w tym tygodniu rozwiązanie"

  ...niedawno. Z kolei 17 października oznajmiła na swoim blogu, że już w tym tygodniu widzowie zobaczą jej maluszka. „Już w czwartek zostanie wyemitowany 3000 ODCINEK najdłuższej telenoweli w Polsce! Gdy(...) postać w ostatnich miesiącach była w ciąży i już w tym tygodniu nastąpi rozwiązanie” – napisała. Będziecie oglądać?

 • "Kobieta ze stali”: Diaboliczna Gabriela Spanic

  Pamiętamy ją z niezapomnianej „Pauliny” i „Virginii”. Teraz Gabriela Spanic powraca na nasze ekrany jako czarny charakter w telenoweli "Kobieta ze stali”.

Wideo na temat: aktorki z telenowel w ciąży
 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.