• Informacje na temat:

  aktorki z ukrytej prawdy

Artykuły na temat: aktorki z ukrytej prawdy
 • Aktorka "Barw szczęścia" jest w ciąży?!

  Czyżby aktorka "Barw szczęścia" spodziewała się drugiego dziecka?!

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • Zygmunt Malanowicz: Po latach przyznał się do romansu ze znaną aktorką!

  Należy do ciekawych, ale też nieco zapomnianych aktorów. Zygmunt Malanowicz (79 l.) zadebiutował niemal 60 lat temu w filmie "Nóż w wodzie", ale wystąpił także w serialach "Dyrektorzy" i "Dom". Tylko "Rewii" przyznaje się do romansu sprzed lat, opowiada o tęsknocie za dzieciństwem oraz zdradza, jakie kobiety podobają mu się najbardziej.

 • "Igrzyska śmierci" znów w kinach: Kosogłos żyje

  21 listopada do kin wejdzie dalszy ciąg ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Do zjawiskowej obsady, w której znaleźli się Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Woody Harrelson i Donald Sutherland, dołączyła nominowana do Oscara Julianne Moore.

 • "Rodzina zastępcza": Jarosław Boberek zakochał się w młodej aktorce!

  20 października w warszawskim Sądzie Okręgowym odbędzie się rozprawa rozwodowa Jarosława Boberka, czyli niezapomnianego policjanta z "Rodziny zastępczej", i Ilony Kucińskiej, czyli Mirosławy Koryckiej z "Barw szczęścia". Powodem rozstania aktorskiej pary jest ponoć... Magdalena Turczeniewicz, czyli Kinga Iskierka z "Komisarza Aleksa"!

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

 • Megan Fox ukryła ślub przed mamą

  ...kameralnej atmosferze. Zrobiła to w tajemnicy, żeby potem wszystkich zaskoczyć. Jeśli to prawda, że się pobrali, to cieszę się" - powiedziała matka aktorki, jak donosi serwis WENN. Rzeczniczka prasowa...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Cameron Diaz jest w ciąży?! Za wszelką cenę zasłaniała brzuszek!

  Zagraniczne media po raz kolejny spekulują, iż Cameron Diaz (43 l.) jest w ciąży! Tym razem w tej plotce może być ziarnko prawdy. Wszystko przez ostatnie zachowanie gwiazdy. Aktorka usilnie zasłaniała swój brzuch płaszczem tak, aby fotoreporterzy nie mogli zrobić jej zdjęcia. Czy chciała coś przed nimi ukryć?

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.