• Informacje na temat:

  aktorki z wielkiej brytanii

Artykuły na temat: aktorki z wielkiej brytanii
 • Anna Nehrebecka: Tak aktorka poświęciła się dla rodziny

  Polski nie wrócił. Ściągnął do Wielkiej Brytanii matkę i siostrę. W PRL-u nie można było wypowiadać na głos jego nazwiska, bo zatrudnił się w BBC. Z tego powodu matka aktorki nie widziała rodziny od...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska popularna w Londynie

  - Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

 • ​Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" zawita do Krakowa

  Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego, "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego, "Jaskółka" Bartosza Warwasa, nakręcony w Wielkiej Brytanii thriller Katarzyny Klimkiewicz "Zaślepiona" oraz "Płynące(...) zamieniać się w Jokera z Batmana, żeby zdobyć pracę - te słowa brytyjskiej aktorki przypominają organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera. W Konkursie Polskim...

 • Andrea True: Aktorka porno z muzycznymi ambicjami

  Historia Andrei True pokazuje, że czasem pogoń za marzeniami może obrócić się przeciwko nam.

 • Księżna Kate jest zmuszona polubić Meghan Markle! Powód jest zaskakujący!

  Księżna Kate (35 l.) to niekwestionowana ulubienica mieszkańców Wielkiej Brytanii. Za chwilę w rodzinie może pojawić się dla niej poważna konkurencja, w postaci Meghan Markle (36 l.). Czy panie się zaprzyjaźnią?

 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC "Prisoners' Wives". Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź.

 • "W garniturach": Miłosne kryzysy na królewskim dworze

  Wszyscy w Wielkiej Brytanii, (a nawet na świecie!) są ciekawi losów brytyjskiej rodziny królewskiej. Z pewnością dlatego wciąż możemy usłyszeć plotki dotyczące małżeństw Williama i Kate oraz Harry'ego i Meghan. Jak w rzeczywistości pary książęce radzą sobie z kryzysami w związkach?

 • Natalie Imbruglia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa?

  4 lutego 40 lat skończyła australijska piosenkarka Natalie Imbruglia, znana przede wszystkim z wielkiego przeboju "Torn".

 • "W garniturach": Miłosne kryzysy na królewskim dworze

  Wszyscy w Wielkiej Brytanii, (a nawet na świecie!) są ciekawi losów brytyjskiej rodziny królewskiej. Z pewnością dlatego wciąż możemy usłyszeć plotki dotyczące małżeństw Williama i Kate oraz Harry'ego i Meghan. Jak w rzeczywistości pary książęce radzą sobie z kryzysami w związkach?

 • Kate Winslet droga do Oscara

  Początki miała trudne, w szkole aktorskiej nie wróżono jej wielkiej kariery. Na przekór wszystkiemu odniosła sukces. Kate Winslet ma dziś na swoim koncie Oscara, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, jedną Emmy. Już w marcu gwiazdę będzie można zobaczyć w roli bezwzględnej Jeannine Matthews w "Zbuntowanej", ekranizacji drugiej części serii bestsellerowych powieści Veroniki Roth.

Zdjęcia na temat: aktorki z wielkiej brytanii
Wideo na temat: aktorki z wielkiej brytanii
 • Żmuda Trzebiatowska podbija Londyn

  - Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie – mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.