• Informacje na temat:

  aktorki z złotopolskich

Artykuły na temat: aktorki z złotopolskich
 • "Złotopolscy": Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej!

  Fani zmarłej w październiku 2014 roku Anny Przybylskiej, czyli niezapomnianej sierżant Marylki Baki ze "Złotopolskich", z niecierpliwością czekają na filmową biografię ślicznej aktorki, której realizację zapowiedział 3 lata temu Radosław Piwowarski. Niestety, film nie powstanie...

 • Aktorzy serialu "Złotopolscy" o Annie Przybylskiej

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką.

 • "Złotopolscy": Jesienią do księgarń trafi książka o Annie Przybylskiej

  ...5 października miną trzy lata od śmierci Anny Przybylskiej, czyli niezapomnianej Marylki Baki ze "Złotopolskich". Kilka dni później do księgarń trafi książka Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego poświęcona uwielbianej przez widzów aktorce. Niewykluczone, że wkrótce zobaczymy też film o Ani. Jego realizację zapowiedział kilka miesięcy temu reżyser Radosław Piwowarski.

 • Agnieszka Sitek: Po odejściu ze "Złotopolskich" wybrała teatr

  Przed laty zagrała Weronikę w serialu "Złotopolscy"...

 • "Złotopolscy": Alina Janowska zmaga się z nieuleczalną chorobą

  Znana i ceniona aktorka Alina Janowska, niezapomniana Eleonora ze "Złotopolskich" i wielka gwiazda polskiego kina, od dłuższego czasu choruje na alzheimera. Jej syn w rozmowie z „Super Expressem” opowiedział o trudnościach, z jakimi zmaga się jego mama.

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • Elżunia ze "Złotopolskich" przeszła niebywałą metamorfozę!

  Małgorzata Rożniatowska (68 l.) już w niczym nie przypomina Kleczkowskiej ze "Złotopolskich", w którą przez lata się wcielała. Czy w metamorfozie pomogła wygrana w totolotka?

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Kiedy 5 października 2014 roku po ciężkiej chorobie nowotworowej zmarła gwiazda "Złotopolskich", reżyser Radosław Piwowarski, uważany za ojca jej sukcesu, postanowił, że nakręci o niej film(...) podobna do Anny pod względem fizycznym, wielbiciele aktorki stwierdzili, że to właśnie ona byłaby do tej roli idealna. Magazyn "Twoje Imperium" skontaktował się z dziewczyną i zapytał ją, co sądzi...

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

Zdjęcia na temat: aktorki z złotopolskich
Wideo na temat: aktorki z złotopolskich
 • Aktorzy ze "Złotopolskich" wspominają Annę Przybylską

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką. - Niektórzy aktorzy długo przygotowują się do swoich ról. Ona potrafiła wejść i mówić - wspominał Piotr Szwedes, serialowy partner sympatycznej "Marylki". Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem. W 2013 roku u aktorki zdiagnozowano

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Paweł Wawrzecki wspomina Anię Przybylską: Los zgotował jej coś takiego, co się jej nie należało!

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką. - Niektórzy aktorzy długo przygotowują się do swoich ról. Ona potrafiła wejść i mówić - wspominał Piotr Szwedes, serialowy partner sympatycznej "Marylki". (Źródło: TVP/x-news)

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...