• Informacje na temat:

  aktorki zachodnie w ciąży

Artykuły na temat: aktorki zachodnie w ciąży
 • Jessica Biel jest w drugiej ciąży?!

  Wygląda na to, że rodzina Justina Timberlake'a (35 l.) i Jessiki Biel (34 l.) niedługo może się znowu powiększyć. Zachodnie media donoszą bowiem, że aktorka jest w trzecim miesiącu ciąży. Informatorzy magazynu "OK" twierdzą, że małżeństwo już niedługo przywita na świecie bliźnięta!

 • Kidman zapłodniona przez wodospad?

  ...w ciążę. "Nie wyobrażałam sobie nawet tego, że będę w ciąży i urodzę dziecko, ale to się stało po tym filmie" - wyznała Kidman w ekskluzywnym wywiadzie dla magazynu "The Australian Women's Weekly(...) płodnymi wodami" - dodała gwiazda. Film w reżyserii Baza Luhrmanna został nakręcony w małym mieście Kununurra w północno-zachodniej Australii. Jest to historia rozgrywająca się w czasach II wojny...

 • Pomponik w pigułce!

  ...! Podobno aktorka jest już w trzecim miesiącu ciąży. Co ciekawe zachodnie media podają, że małżeństwo przywita na świecie bliźnięta! To byłby wspaniały prezent dla ich uroczego synka Silasa! Więcej...

 • Ben Affleck będzie tatą?

  32-letnia Jennifer Garner, gwiazda serial u "Agentka o stu twarzach", która od kilku miesięcy spotyka się z 32-letnim Benem Affleckiem ( "Daredevil" ), często widywana jest ostatnio w powłóczystych kreacjach. Od razu spowodowało to pojawienie się plotek , że para spodziewa się dziecka.

Wideo na temat: aktorki zachodnie w ciąży
 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.