• Informacje na temat:

  aktorzy barw szczęścia

Artykuły na temat: aktorzy barw szczęścia
 • Helena Englert: Aktorzy z planu „Barw szczęścia” mają do niej żal?!

  Serial "Barwy szczęścia" emitowany jest od 2007 roku i cieszy się sporą popularnością. Niecałe dwa lata temu do obsady dołączyła córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, Helena (18 l.). Jak(...), nie wszystkim się to podoba... Jak donosi "Fakt", niektórzy aktorzy grający w "Barwach..." mają żal, że Helena Englert zarabia więcej niż oni. Dowiadujemy się, że młoda aktorka za dzień zdjęciowy...

 • "Śmieć" : Zgodnie z tytułem

  Tego, że fascynacja egzotyką w połączeniu z wnikliwą obserwacją i świeżym spojrzeniem może dać znakomite efekty, dowiedli choćby Danny Boyle i Łukasz Palkowski. To od nich Stephen Daldry mógłby się uczyć, jak robić filmy, które nie wywołują niesmaku. Taki pozostaje po projekcji "Śmiecia".

 • "Barwy szczęścia": Zagra i zaśpiewa

  Marek Molak już nie raz udowodnił, że ma nie tylko talent aktorski, ale również muzyczny. Woda sodowa nie uderzy mu jednak do głowy, bo skromności i pokory wobec widzów nauczył go sam Olaf Lubaszenko. Jesienią czekają go zupełnie nowe wyzwania muzyczne, ale wiernych fanów "Barw szczęścia" uspokajamy: Hubert nie zniknie z serialu!

 • Katarzyna Zielińska: 1000 odcinków "Barw szczęścia"

  Siedem lat emisji i wierność milionów widzów to sukces całej ekipy "Barw szczęścia". Scenarzyści wielkie uczucia wplatają w codzienność, jak w prawdziwym życiu. A aktorzy sprawiają, że chcemy śledzić losy ich bohaterów.

 • "Barwy szczęścia": Premierowe odcinki od 27 sierpnia

  Nowy sezon "Barw szczęścia" to emocjonalny miks zabawnych, wzruszających i momentami zapierających dech w piersi wydarzeń, w których uczestniczyć będą bohaterowie tego najpopularniejszego w Polsce serialu codziennego.

 • Za kulisami "Barw szczęścia"

  Piotr Maślak od wtorku zostanie gospodarzem cyklu "Barwy życia" w TVP 2 - poinformował portal Wirtualne Media.

 • "Barwy szczęścia": Liczy się pomysł!

  Od pierwszego etapu produkcji „Barw szczęścia” miała decydujący głos we wszystkich kwestiach. Ilona Łepkowska wymyśliła ideę serialu, tytuł i dobrała obsadę.

 • Zdrada w "Barwach szczęścia"?

  Aktorka Katarzyna Glinka, znana z serial u "Barwy szczęścia" prace zaczyna często o 5 rano. Nie jest lekko - zwłaszcza że jej bohaterka także przeżywa ciężkie chwile.

 • "Barwy szczęścia": Franek w gorącej wodzie kąpany

  W tym roku kariera Mateusza Banasiuka nabrała zawrotnego tempa, jest rozchwytywany zawodowo. Jesienią dołączył m.in. do obsady „Barw szczęścia”. Franek, którego gra w serialu, będzie walczył o odzyskanie przychylności swojej byłej dziewczyny Cariny, która spodziewa się z nim dziecka.

 • Nauczycielka romansuje z uczniem

  Świat Blanki (Małgorzata Buczkowska-Szlenkier) z "Barw szczęścia" to same niespodzianki! Nie dość, że zakochała się w nastolatku, to jeszcze... jest jego nauczycielką!

Zdjęcia na temat: aktorzy barw szczęścia
Wideo na temat: aktorzy barw szczęścia
 • 10 lat "Barw szczęścia"

  "Barwy szczęścia" zadebiutowały na antenie Dwójki dokładnie 10 lat temu! Zobaczcie, co wydarzyło się w serialu przez dekadę i jak wspominają to aktorzy.

Dyskusje na temat: aktorzy barw szczęścia
 • Re: Gwiazdy "Barw szczęścia" spotkają się w sądzie?

  To są aktorzy ? hahahaha Pan Gajos to jest aktor na ten przkład

 • Re: Joanna Moro wraca do "Barw szczęścia". Zastąpi Katarzynę Zielińska?

  seriale to badziew z wyjątkiem Kiepskich w którym grają świetni aktorzy

 • Re: "Barwy szczęścia": Kolejna gwiazda odchodzi z serialu?

  Może czas najwyższy skończyć emisję barw i emki? Aktorzy odchodzą nie ma sensu ich podmieniac lepszym rozwiązaniem jest stworzenie nowego serialu kilkuodcinkowego ewentualnie kilkunastu. Barw podobnie jak i emki z trudem się już ogląda ja oglądam je raczej z przyzwyczajenia.. Zwykle wtedy poprostu prasuje...

 • Re: "Druga szansa": Bracia Królikowscy razem

  Zabawne bo w tym samym mieszkaniu "żyją" aktorzy z Barw Szczęścia. Nawet miski i świeczniki te same.. brawa dla scenografa

 • Re: Marta Nieradkieiwcz (Julia Zwoleńska)

  Uwielbiam wątek Julki i Pawła, zawsze czekam na niego z niecierpliwością;) Młodzi, ładni aktorzy aż chce sie oglądać i marzyć;) Tylko dlaeczgo zrezygnowali z roli w tym serialu? tego wybaczyć nie mogę:(((( Pozdro dla JUlki, Pawła i wszystkich fanów "Barw szczęścia";):))

 • Re: Nadawca nieznany

  zależy na roli w serialu. Widać zależy, skoro oboje wzięli udział w nagraniach spotów świąteczno-noworocznych dla telewizyjnej Dwójki. Wraz z innymi aktorami NDiNZ, MjM oraz Barw szczęścia.(...).Sami bohaterowie powiedzieli że nie zależy im na roli w tym serialu .Szkoda !! Nigdy aktorzy czegoś takiego nie powiedzieli. Zarówno Opania jak i Sokołowska po prostu nie uważają roli w serialu za