• Informacje na temat:

  aktorzy bollywood

Artykuły na temat: aktorzy bollywood
 • Pollywood

  Jędrula dochodzi do wniosku, że polska publiczność oczekuje filmów nakręconych na wzór tych z hinduskiego Bollywood, w których aktorzy wykonują wpadające...

 • "One Love", czyli Bollywood w Krakowie

  "One Love" - to tytuł nowej bollywoodzkiej produkcji, do której sceny taneczne powstają na krakowskim Rynku i bulwarach wiślanych oraz na terenie zamku Ogrodzieniec w Podzamczu (Jura Krakowsko-Częstochowska). Premiera filmu odbędzie się za miesiąc w Indiach.

 • Pollywood

  ...wybitny, wyciągnął otóż wnioski ze wszystkich aktorskich konkursów, śpiewania i tańczenia oraz z ich popularności. Uznał, że publiczność oczekuje filmów w rodzaju hinduskiego Bollywoodu, w których aktorzy między scenami rzewnie śpiewają i wdzięcznie tańczą. Postanowił więc założyć Pollywood, który zaspokoi te oczekiwania publiczności, a z Jędruli uczyni bogacza porównywalnego z hinduskimi nababami...

 • Jacek Lenartowicz: Sielskie życie

  Miał być prawnikiem, ale... prawo go nudziło. Został właścicielem restauracji, anonserem walk bokserskich i przede wszystkim aktorem. Wydaje się nawet, że szczęśliwym.

 • Stracimy Urbańską?

  Natasza Urbańska do Indii zamierza wrócić już jesienią. Ale bollywoodzki film może na zawsze zakończyć jej karierę w Polsce!

 • "Śmieć" : Zgodnie z tytułem

  Tego, że fascynacja egzotyką w połączeniu z wnikliwą obserwacją i świeżym spojrzeniem może dać znakomite efekty, dowiedli choćby Danny Boyle i Łukasz Palkowski. To od nich Stephen Daldry mógłby się uczyć, jak robić filmy, które nie wywołują niesmaku. Taki pozostaje po projekcji "Śmiecia".

 • Gwiazdy Bollywood zapraszają

  Gwiazdy Bollywood - aktorka Aishwarya Rai i aktor Abhishek Bachchan - rozesłali zaproszenia na swój ślub, które odbędzie się w tym miesiącu.

 • Bollywood pod Tatrami

  Deszczowa pogoda pod Giewontem pokrzyżowała plany ekipy filmowej z Bollywood. Hindusi od wtorku w Zakopanem kręcą epizod filmu "Yeh Hai Jo Mohabbat". Mieli pozostać pod Tatrami przez 10 dni, ale ich pobyt najprawdopodobniej się wydłuży.

 • Bollywood na Podhalu

  W Kościelisku koło Zakopanego rozpoczęły się w poniedziałek, 6 lutego, zdjęcia do indyjskiej superprodukcji filmowej zatytułowanej "Fanaa". To romans połączony z kinem akcji. Tatry "grają" w tym filmie góry Kaszmiru, niedostępne dla indyjskich filmowców z powodu toczącego się tam konfliktu.

 • Nicolas Cage gwiazdą Bollywood?

  Nicolas Cage właśnie otrzymał propozycję zagrania w bollywoodzkim filmie gangsterskim.

Wideo na temat: aktorzy bollywood
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Weekend

  Co łączy twórców Casino Royale, Pawła Małaszyńskiego i Quentina Tarantino? Odpowiedź jest tylko jedna - "Weekend", film Czarka Pazury! Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, a w tym świecie: błyskotliwy Max (Małaszyński), jego narwany brat Gula (Lewandowski), zabójcza Majka (Socha), dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi, których nie powstydziłby się mistrz Tarantino. Genialny scenariusz, genialne efekty specjalne i...

Dyskusje na temat: aktorzy bollywood
 • Re: "Wiedźmin": Historia wielkiego rozczarowania

  komedie i filmy akcji to wulgarne i bez pomysłu, jak baśniowe, fantasy wojenne czy historyczne to za niski budżet na efekty i też brak pomysłu, aktorzy sztuczni, słaba dykcja, brak charyzmy, większość(...) (typu Eugeniusz Bodo, Hollywood ma Leonardo di Caprio, Roberta D. Juniora, Bollywood Shah Rukh Khana) a my jedynie co mamy to dobrych operatorów, mamy też dobrego gościa od CGI (Bagińskiego) można by