• Informacje na temat:

  aktorzy filmu harry potter

Artykuły na temat: aktorzy filmu harry potter
 • "Harry Potter i Książę Półkrwi" w Krakowie

  Ogólnopolską premierę najnowszych przygód Harry'ego Pottera zorganizowano w krakowskim kinie Kijów. Na premierze "Harrego Pottera i Księcia Półkrwi" obecni byli nie tylko licznie przybyli fani, ale także aktorzy z filmu.

 • "Hiszpanka" to "Gwiezdne wojny 1918 roku"

  Nowy film Łukasza Barczyka "Hiszpanka", który na ekrany kin trafi 23 stycznia, ma nowy, mocny zwiastun. Krytycy, którzy widzieli film są zachwyceni. Oczarowuje rozmach produkcji oraz odważne podejście do historii.

 • "Wojna i pokój": Superprodukcja za kosmiczne pieniądze!

  ...krajów pochodzili aktorzy biorący udział w ekranizacji powieści Lwa Tołstoja. Dla uproszczenia językiem obowiązującym na planie był angielski.  W rolę Nataszy Rostowej wcieliła się francuska aktorka Clemense Poesy ("Harry Potter i Czara Ognia"), Piotra Bezuchowa zagrał Niemiec Alexander Beyer ("Good Bye, Lenin"), księcia Andrzeja - Alessio Boni z Włoch, księcia Bołkońskiego - Malcom McDowell...

 • Brenton Thwaites rusza na podbój Hollywood

  Powiedzieć o Brentonie Thwaitesie, że szturmem podbija Hollywood, to jak nic nie powiedzieć. Hitowy "Dawca pamięci", rola u boku Angeliny Jolie w "Czarownicy", a na horyzoncie nowi "Piraci z Karaibów". Wszystko to razem składa się na najgorętszy debiut aktorski ostatnich lat.

 • "Harry Potter": Koniec zdjęć

  Twórcy filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu" zakończyli już pracę nad zasadniczą częścią zdjęć do tego projektu. Dla uczczenia tego faktu zorganizowano wielkie ognisko, w którym wzięli udział aktorzy, ekipa i fani. Niektórzy młodzi wykonawcy, w tym również grający Harry'ego Daniel Radcliffe, będą jednak zajęci pracą aż do Gwiazdki.

 • Harry Potter na wojnie

  Daniel Radcliffe, gwiazda serii opowiadającej o przygodach Harry'ego Pottera ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" ), zagra główną rolę w filmie, będącym adaptacją bestsellerowej wojennej powieści Sebastiana Faulksa, "Birdsong".

 • Harry Potter: Maraton pocałunków

  Ekipa Harry'ego Pottera jest znów razem i kręci zdjęcia do najnowszej części przygód popularnego czarodzieja. Na planie filmu "Harry Potter i Zakon Feniksa" kręcono właśnie scenę pocałunku pomiędzy Danielem Radcliffem oraz Katie Leung.

 • Harry Potter: Powstaną sequele

  Twórcy i producenci powstającego właśnie filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny", mimo iż prace nad nim zajmą jeszcze kilka miesięcy, już myślą o realizacji sequeli. Zapowiadają, że przygotowania do przeniesienia na ekran kolejnej opowieści o Harrym Potterze - "Komnaty tajemnic", rozpoczną się jeszcze przed premierą pierwszego filmu, która zaplanowana jest w Stanach Zjednoczonych na 16

 • Harry Potter bez nauczyciela

  Zoë Wanamaker, która w filmie "Harry Potter i kamień filozoficzny" zagrała Madam Hooch, nauczycielkę latania na miotłach w Hogwarcie, sędziującą podczas szkolnych rozgrywek quidditcha, nie wystąpi w drugiej części opowieści. Będzie jedyną osobą z oryginalnej obsady, która nie pojawi się w kontynuacji.

 • Harry Potter dojrzewa

  Reżyser Mike Newell, który w przyszłym roku rozpocznie prace nad czwartą opowieścią o przygodach Harry'ego Pottera, filmem "Harry Pottr i Czara Ognia", spotkał się niedawno z Alfonso Cuarónem, reżyserem trzeciego filmu cyklu powstającego w oparciu o bestsellerowe powieści Joanne K. Rowling. Prace nad obrazem "Harry Pottter i więzień Azkabanu" zakończyły się pod koniec listopada.

Zdjęcia na temat: aktorzy filmu harry potter
Wideo na temat: aktorzy filmu harry potter
 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II to ostatnia część serii filmów o Harrym Potterze. Ten wyczekiwany przez fanów obraz będzie drugim filmem pełnometrażowym w ramach ostatniej części serii, filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. W tym epickim zakończeniu walka sił dobra ze złem w świecie czarodziejów przeradza się w otwartą wojnę. Nigdy wcześniej stawka nie była tak wysoka i nikt nie jest już bezpieczny. Być może to właśnie Harry Potter będzie musiał poświęcić najwięcej, gdyż zbliża się...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci", siódma i zarazem ostatnia część serii przedstawiającej przygody Harry'ego Pottera, to najbardziej oczekiwany film roku, podzielony na dwie pełnometrażowe części. Część pierwsza rozpoczyna się w chwili, gdy Harry, Ron i Hermiona wyruszają w niebezpieczną misję. Ich zadaniem jest znalezienie i zniszczenie horkruksów, dzięki którym Voldemort sieje zniszczenie i jest nieśmiertelny. Troje osamotnionych przyjaciół nie mogących liczyć na porady swoich profesorów...