• Informacje na temat:

  aktorzy galerii

Artykuły na temat: aktorzy galerii
 • Aktorzy chwycili za wędki!

  ...  Do zawodów przystąpili m.in. Izabela Trojanowska i Tomasz Stockinger, czyli Monika Ross-Narot i Paweł Lubicz z "Klanu", Marian Opania, czyli profesor Marian Zybert z "Na dobre i na złe", Olga Borys, czyli Beata Rosiak z "Galerii", Wojciech Majchrzak, czyli Grzegorz Chodakowski  z " M jak miłość" i wielu innych. Niekwestionowanym królem zawodów był karp! - Łowienie ryb dla każdego miłośnika...

 • Jubileuszowa wystawa Sylwestra Chęcińskiego

  21 maja Sylwester Chęciński kończy 85 lat. Reżyser jest najbardziej znany jest z trylogii "Sami swoi", "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć". We Wrocławiu rozpoczęło się kilkudniowe świętowanie tego okrągłego jubileuszu.

 • Trzeci sezon "Galerii" już w styczniu w Jedynce!

  .... 17.55. Powtórki zaplanowano w poniedziałki o 15.25.  Sprawdź, co aktorzy "Galerii" powiedzieli na na temat 3. sezonu serialu!(...). Agresywna Daria nie da jej spokoju. Pewnego dnia skatuje córkę właściciela galerii. Warto też pamiętać, że Anita nie trafiłaby do więzienia, gdyby nie determinacja i rozpacz Ewy, siostry ofiary, która...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska popularna w Londynie

  - Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

 • "Galeria": Wojciech Medyński mistrzem improwizacji

  ...i kabareciarzy. Na czym polega ta forma przedstawień? - Spektakle impro to ściśle określone gry i zabawy - nie ma ani reżysera, ani scenariusza, a aktorzy grają wszystko, o co tylko poprosi publiczność...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk najlepszym biegaczem wśród serialowców!

  Aktorzy „Pierwszej miłości” i „Strażaków” stanęli w sobotę na starcie II Biegu Konstancińskiego i – co ważniejsze – wszyscy dobiegli do mety. W gronie gwiazd biorących udział w imprezie najszybszy na dystansie 10 kilometrów okazał się znany z obu seriali Mateusz Banasiuk.

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

 • "Absentia": Patrick Heusinger i Natasha Little zdradzają sekrety drugiego sezonu

  Czego możemy spodziewać się po najnowszych odcinkach serialu sensacyjnego "Absentia"? Zobaczcie, co mówią nam aktorzy: Patrick Heusinger i Natsha Little.

 • Aktorzy nagradzają "Chicago"

  Podczas uroczystej gali Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards), która odbyła się w niedzielę, 9 marca, w Shrine Auditorium w Los Angeles, aż trzy nagrody powędrowały w ręce obsady przebojowego musicalu "Chicago" . Stowarzyszenie uhonorowało dokonania Renee Zellweger i Catheriny Zeta-Jones, wyróżniono również całą obsadę opowieści.

Zdjęcia na temat: aktorzy galerii
Wideo na temat: aktorzy galerii
 • "Galeria": Tego nie zobaczycie w telewizji!

  Praca aktora wcale nie jest łatwa. Zobaczcie, z jakimi problemami muszą sobie radzić aktorzy grający w serialu "Galeria".

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

Dyskusje na temat: aktorzy galerii