• Informacje na temat:

  aktorzy gry o tron w polsce

Artykuły na temat: aktorzy gry o tron w polsce
 • Aktorzy z "Gry o tron" po raz pierwszy w Polsce

  W ramach promocji 3. sezonu serialu HBO "Gra o tron", 15 maja do Polski przyjedzie troje aktorów: Maisie Williams, czyli Arya Stark, Liam Cunningham, serialowy Davos Seaworth oraz Alfie Allen, odtwórca roli Theona Greyjoya.

 • William Fichtner odwiedził Polskę

  Na specjalne zaproszenie AXN Central Europe, do Polski przyjechał William Fichtner, gwiazda serialu "Przekraczając granice", oryginalnej produkcji telewizji AXN.

 • "Fear the Walking Dead": Przetrwalibyśmy w świecie po apokalipsie - wywiad z gwiazdami serialu

  Podczas wizyty w Meksyku nasza grupa miała okazję porozmawiać z gwiazdami "Fear the Walking Dead" - Kim Dickens, Colmanem Domingo oraz Rubenem Bladesem. Aktorzy opowiedzieli nam o pracy na planie, o tym, jak zareagowali na szokujący zwrot akcji w czwartym odcinku trzeciego sezonu oraz o swoich ulubionych serialach. Kto uwielbia Francisa Underwooda? Kto jest fanem "Gry o tron"? Przeczytajcie...

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • ​Wiosenne nowości w Polsce!

  Drugi sezon "Gry o tron", nowa polska produkcja "Krew z krwi" z Agatą Kuleszą w roli głównej, czwarty sezon "Mentalisty"  oraz kryminał "Morderca z Whitechapel" - m.in. te seriale proponują polskim(...)" - zwróciła uwagę PR manager w ale kino+, Agnieszka Winiarska. Od poniedziałku, 2 kwietnia, polscy widzowie będą mogli oglądać w HBO drugi sezon "Gry o tron", który liczy 10 odcinków. "Gra o tron" to...

 • "Powstanie Warszawskie" z nagrodą Golden Reel Award

  "Powstanie Warszawskie", obraz zmontowany z archiwalnych powstańczych kronik, otrzymał w niedzielę w Los Angeles nagrodę Golden Reel Award za najlepszą reżyserię dźwięku w kategorii film dokumentalny - poinformował PAP reżyser dźwięku Bartosz Putkiewicz.

 • Wiosenne nowości 2011!

  Tego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie! Oto najpełniejszy i najobszerniejszy przewodnik po serialowych nowościach na polskiej antenie. Jakie seriale pojawią się tej wiosny? Jak zachwalają je producenci i aktorzy? Co warto oglądać?

 • Aktorzy "Gry o tron" przyjadą do Polski

  W ramach promocji czwartego sezonu serialu HBO "Gra o tron" do Polski przyjeżdżają John Bradley, serialowy Samwell Tarly oraz Daniel Portman, występujący w roli Podricka Payne'a. Bradley występuje w bijącym rekordy popularności serialu "Gra o tron" od pierwszego sezonu, natomiast Portman dołączył do obsady w drugim sezonie.

 • "Dzwony wojny": Ruszają zdjęcia do serialu TVP i BBC

  Zdjęcia do serialu "Dzwony wojny" - epickiej opowieści realizowanej w 100. rocznicę I wojny światowej rozpoczną się 12 maja w Polsce. Na planie i za kamerą staną polscy artyści. To już kolejna koprodukcja z udziałem BBC Worldwide i TVP, realizowana po sukcesie poprzedniej koprodukcji obu stacji, serialu "Szpiedzy w Warszawie".

 • Gwiazdy "Gry o tron" w Polsce

  Akcję trzeciego sezonu "Gry o tron" telewidzowie w Polsce mogą śledzić od kwietnia. Podczas środowego spotkania z dziennikarzami w Warszawie, gwiazdy produkcji: Maisie Williams i Liam Cunningham opowiadali o pracy nad kolejną odsłoną serialu.

Dyskusje na temat: aktorzy gry o tron w polsce