• Informacje na temat:

  aktorzy harry potter

Artykuły na temat: aktorzy harry potter
 • "Harry Potter i Książę Półkrwi" w Krakowie

  Ogólnopolską premierę najnowszych przygód Harry'ego Pottera zorganizowano w krakowskim kinie Kijów. Na premierze "Harrego Pottera i Księcia Półkrwi" obecni byli nie tylko licznie przybyli fani, ale także aktorzy z filmu.

 • "Hiszpanka" to "Gwiezdne wojny 1918 roku"

  Nowy film Łukasza Barczyka "Hiszpanka", który na ekrany kin trafi 23 stycznia, ma nowy, mocny zwiastun. Krytycy, którzy widzieli film są zachwyceni. Oczarowuje rozmach produkcji oraz odważne podejście do historii.

 • "Wojna i pokój": Superprodukcja za kosmiczne pieniądze!

  ...krajów pochodzili aktorzy biorący udział w ekranizacji powieści Lwa Tołstoja. Dla uproszczenia językiem obowiązującym na planie był angielski.  W rolę Nataszy Rostowej wcieliła się francuska aktorka Clemense Poesy ("Harry Potter i Czara Ognia"), Piotra Bezuchowa zagrał Niemiec Alexander Beyer ("Good Bye, Lenin"), księcia Andrzeja - Alessio Boni z Włoch, księcia Bołkońskiego - Malcom McDowell...

 • Brenton Thwaites rusza na podbój Hollywood

  Powiedzieć o Brentonie Thwaitesie, że szturmem podbija Hollywood, to jak nic nie powiedzieć. Hitowy "Dawca pamięci", rola u boku Angeliny Jolie w "Czarownicy", a na horyzoncie nowi "Piraci z Karaibów". Wszystko to razem składa się na najgorętszy debiut aktorski ostatnich lat.

 • "Harry Potter": Koniec zdjęć

  Twórcy filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu" zakończyli już pracę nad zasadniczą częścią zdjęć do tego projektu. Dla uczczenia tego faktu zorganizowano wielkie ognisko, w którym wzięli udział aktorzy, ekipa i fani. Niektórzy młodzi wykonawcy, w tym również grający Harry'ego Daniel Radcliffe, będą jednak zajęci pracą aż do Gwiazdki.

 • Harry Potter na wojnie

  Daniel Radcliffe, gwiazda serii opowiadającej o przygodach Harry'ego Pottera ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" ), zagra główną rolę w filmie, będącym adaptacją bestsellerowej wojennej powieści Sebastiana Faulksa, "Birdsong".

 • Harry Potter: Maraton pocałunków

  Ekipa Harry'ego Pottera jest znów razem i kręci zdjęcia do najnowszej części przygód popularnego czarodzieja. Na planie filmu "Harry Potter i Zakon Feniksa" kręcono właśnie scenę pocałunku pomiędzy Danielem Radcliffem oraz Katie Leung.

 • Harry Potter: Powstaną sequele

  Twórcy i producenci powstającego właśnie filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny", mimo iż prace nad nim zajmą jeszcze kilka miesięcy, już myślą o realizacji sequeli. Zapowiadają, że przygotowania do przeniesienia na ekran kolejnej opowieści o Harrym Potterze - "Komnaty tajemnic", rozpoczną się jeszcze przed premierą pierwszego filmu, która zaplanowana jest w Stanach Zjednoczonych na 16

 • Harry Potter bez nauczyciela

  Zoë Wanamaker, która w filmie "Harry Potter i kamień filozoficzny" zagrała Madam Hooch, nauczycielkę latania na miotłach w Hogwarcie, sędziującą podczas szkolnych rozgrywek quidditcha, nie wystąpi w drugiej części opowieści. Będzie jedyną osobą z oryginalnej obsady, która nie pojawi się w kontynuacji.

 • Ulubiony "Harry Potter"

  J.K. Rowling - autorka książek o przygodach najsłynniejszego filmowego czarodzieja - oświadczyła, że I część obrazu "Harry Potter i Insygnia Śmierci", która właśnie miała swoją premierę w USA, jest jej ulubioną ekranizacją jej powieści. Pisarka nie wykluczyła też, że jeszcze kiedyś napisze o Harrym Potterze...

Zdjęcia na temat: aktorzy harry potter