• Informacje na temat:

  aktorzy harry potter teraz

Artykuły na temat: aktorzy harry potter teraz
 • Harry Potter na wojnie

  Daniel Radcliffe, gwiazda serii opowiadającej o przygodach Harry'ego Pottera ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" ), zagra główną rolę w filmie, będącym adaptacją bestsellerowej wojennej powieści Sebastiana Faulksa, "Birdsong".

 • Ulubiony "Harry Potter"

  J.K. Rowling - autorka książek o przygodach najsłynniejszego filmowego czarodzieja - oświadczyła, że I część obrazu "Harry Potter i Insygnia Śmierci", która właśnie miała swoją premierę w USA, jest jej ulubioną ekranizacją jej powieści. Pisarka nie wykluczyła też, że jeszcze kiedyś napisze o Harrym Potterze...

 • Harry Potter jak stare kapcie

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1" ("Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1"), reż. David Yates, USA 2010, dystrybutor Warner Bros., premiera kinowa 19 listopada 2010 roku.

 • Harry Potter za szybko rośnie

  Nie lada problem mogą mieć niebawem twórcy filmów o Harrym Potterze. Okazuje się bowiem, że młodzi aktorzy, którzy wcielają się w głównych bohaterów serii J.K. Rowling... za szybko rosną. Pomiędzy kolejnymi tomami jest rok różnicy, jednak realizatorzy nie są w stanie tak szybko robić filmów.

 • "Harry Potter i więzień Azkabanu": Ruszyły zdjęcia!

  W poniedziałek, 24 lutego, w Leavesden, w Anglii, rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej części filmowych przygód Harry'ego Pottera. Nad pracami czuwa Alfonso Cuarón, który jest reżyserem filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu". Jeff Robinov, szef produkcji studia Warner Bros. Pictures, poinformował, że wszystko idzie zgodnie z planem.

 • "Harry Potter": Dzieci były zachwycone

  W jednym z niedawnych wywiadów Chris Columbus, twórca filmowych przygód "Harry'ego Pottera", opowiedział o "Komnacie tajemnic" , drugiej cześci cyklu. Reżyser wspominał głównych bohaterów filmu i pierwsze reakcje dzieci po próbnej projekcji obrazu.

 • Harry Potter z 1986 roku

  Chłopiec trafia do równoległego świata pełnego magii i dowiaduje się, że musi uratować go przed złym i wszechmocnym czarodziejem. To zapowiedź fabuły zupełnie nowego filmu, nie mającego nic wspólnego z twórczością J.K. Rowling.

 • Aktorzy o drugim "Harrym Potterze"

  Niedługo premiera filmu "Harry Potter i komnata tajemnic" . Telewizyjni reporterzy zajrzeli za kulisy produkcji. O pracy na planie opowiedzieli m.in. Daniel Radcliffe, odtwórca tytułowej roli oraz aktor i reżyser Kenneth Branagh ( "Stracone zachody miłości" ), który gra profesora Gilderoy'a Lockharta.

 • Radcliffe najbogatszym nastolatkiem

  Gwiazda "Harry Pottera" Daniel Radcliffe został uznany najbogatszym brytyjskim nastolatkiem. Radcliffe już w wieku 11 lat wystąpił w ekranizacji pierwszej części serii autorstwa J.K.Rowling. Teraz 16-letni Potter wyprzedza na liście najbogatszych swoje koleżanki: aktorkę Charlotte Church i piosenkarkę Joss Stone.

 • Koniec zdjęć do piątego "Pottera"

  Słynny polski operator Sławomir Idziak, autor zdjęć do filmu "Harry Potter i Zakon Feniksa" , zakończył roczne prace na jego planie i zapowiedział, że ma zamiar skoncentrować się teraz na działalności pedagogicznej i nie zamierza pracować zbyt często na filmowych planach.