• Informacje na temat:

  aktorzy którzy maja raka

Artykuły na temat: aktorzy którzy maja raka
 • Aktorzy wspierają niemowlęta

  Aktorzy serialu "Usta Usta" - Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, , Marcin Perchuć oraz Magdalena Popławska - w niedzielny poranek przyłączyli się do akcji charytatywnej, której inicjatorką była koleżanka z planu, Magdalena Różczka.

 • Serial, który podbił serca Włochów

  Rekordy popularności bije we Włoszech serial "Braccialetti rossi" ("Czerwone bransoletki") emitowany na antenie telewizji RAI. Kolejne odcinki drugiej już serii opowieści o dzieciach i nastolatkach walczących z rakiem i innymi ciężkimi chorobami ogląda 6-7 milionów osób.

 • "​Czerwone bransoletki": Serial, który podbił serca młodych Włochów

  Serial dla młodzieży i dla dorosłych, poruszający temat choroby i śmierci , jest jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich lat we włoskiej telewizji publicznej. Młodzi aktorzy na czele z uwielbianym przez nastolatki Mirko Trovato mają miliony fanów, a popularność serialu jest przedmiotem analiz lekarzy i socjologów, którzy podkreślają, że wbrew powszechnym opiniom młode pokolenia Włochów...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Alfabet "CSI: Miami"

  ...13 maja 2012 r. to feralna data. Wtedy szefowie stacji CBS ogłosili, że 10. sezon "CSI: Kryminalnych zagadek Miami" będzie ostatnim. Na pożegnanie przypominamy kilka ciekawostek związanych z serialem.

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • Nowości Amazon Prime Video 2020: Zapowiedzi serialowe

  ...tym samym tytułem. W rolach głównych zagrają D'Arcy Carden, Abbi Jacobson, Gbemisola Ikumelo, Kelly McCormack, Priscilla Delgado. The Offenders Serial opowiada o losach siedmiu nieznajomych, którzy(...)". Critical Role: The Legend of Vox Machina Amazon zamówił dwa sezony (12 odcinków) serialu animowanego dla dorosłych "Critical Role: The Legend of Vox Machina"!, który realizują tacy aktorzy jak...

 • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

  "Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

 • "Na dobre i na złe": 600 odcinków i 15 lat wspomnień

  ...  Leśna Góra Burskich i Zybertów W pierwszym odcinku "Na dobre i na złe" poznajemy Bruna, Zosię i Kubę, trójkę przyjaciół, którzy poznali się jeszcze na studiach medycznych, a teraz cieszą się(...) skomplikowanego uczucia pary głównych bohaterów, mezalians, dzieci z nieprawego łoża, a nawet skrywany homoseksualizm. Przypomnijmy sobie zatem bohaterów, którzy jako pierwsi przyciągnęli widzów do Leśnej...

 • Długi weekend w kinie?

  Mimo że w piątek, 3 maja, na ekranach polskich kin zadebiutuje tylko jedna produkcja, to wciąż granych jest w nich wystarczająco dużo interesujących filmów, żeby widzowie mieli w czym wybierać. Przypominamy najbardziej atrakcyjne tytuły.