• Informacje na temat:

  aktorzy którzy odeszli na zawsze

Artykuły na temat: aktorzy którzy odeszli na zawsze
 • "Fear the Walking Dead": Świat po apokalipsie, zmiany i... musical - rozmawiamy z Colmanem Domingo

  O tym, jak dobrze bawią się aktorzy z "Fear..." podczas promocji serialu, czwartym sezonie serialu, zmianach i dlaczego twórcy "Fear the Walking Dead" powinni nakręcić odcinek musicalowy opowiada Colman Domingo.

 • Aktorzy serialu "Złotopolscy" o Annie Przybylskiej

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką.

 • Agnieszka Wszechmogąca! Żyje Leśną Górą?

  Agnieszka Krakowiak-Kondracka, jako główna scenarzystka serialu, stoi za sukcesem lekarzy z Leśnej Góry, którzy – mimo upływu lat – cieszą się coraz większą popularnością. Nam zdradza kulisy swojej pracy oraz to, które z postaci lubi najbardziej.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Rodzinka.pl": Zaskakujący powód zdjęcia serialu z anteny! Aż trudno uwierzyć

  ..."rodzinka.pl" była jednym z ulubionych seriali Polaków. Od wczoraj nie milkną głosy widzów, którzy są oburzeni decyzją Telewizji Polskiej o zdjęciu formatu z anteny. Okazuje się, że tak samo, jak widzowie, zaskoczeni byli aktorzy grający w serialu.  Tomasz Karolak (48 l.) zdradził, że produkcja miała w planie nakręcenie jeszcze 17. sezonu "rodzinki.pl", a o decyzji TVP dowiedział się podczas...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdka bez dyżuru

  ...potrzebuje trochę więcej uwagi. W ten sposób robi wszystko, by w tym szczególnym czasie choć trochę zastąpić rodziców, którzy dawno odeszli. Dlatego pewnie nikt w szpitalu jej takiego dyżuru do tej pory nie(...)W okresie przedświątecznym, kiedy kończą się zdjęcia do serialu "Na dobre i na złe", aktorzy zostawiają swoje postaci w wirtualnym świecie Leśnej Góry i spotykają razem z ekipą na tzw. śledziku...

 • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

  "Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

 • ​Aktorka rzuciła karierę i zastała... zakonnicą

  ...i Bert Hicks’owie, początkujący aktorzy. Małżeństwo nastoletnich rodziców nie przetrwało zbyt długo. Dziewczynkę wychowywali dziadkowie, którzy również pracowali w branży filmowej. To właśnie oni(...) zwiedzałam z nim wiele miejsc. Zawsze chciałam być częścią tego świata - wspominała po latach.  Jako nastolatka razem z matką przeprowadziła się do Beverly Hills. W 1947 roku zadebiutowała u boku ojca...

 • Premiera zrekonstruowanego arcydzieła

  Jedno z arcydzieł polskiego kina, "Wesele" Andrzeja Wajdy, zostało poddane cyfrowej rekonstrukcji. Obraz w nowej wersji pokazano w poniedziałek, 13 grudnia, w Warszawie. W projekcji wzięli udział aktorzy oraz twórcy filmu, wśród nich reżyser i autor zdjęć.

Wideo na temat: aktorzy którzy odeszli na zawsze
 • Oni już na zawsze pożegnali się z „M jak miłość”

  Aktorzy "M jak miłość", którzy odeszli na zawsze. Nieodżałowani bohaterowie, którzy gromadzili przed ekranami rzesze fanów. Pamiętamy!

 • Na zawsze twoja

  Wzruszająca opowieść o miłości, autorstwa wybitnego francuskiego reżysera Patrice'a Leconte oraz producentów filmów "Coco Chanel", "Mr. Nobody" i "8 kobiet". W rolach głównych - Rebecca Hall, pamiętna gwiazda "Vicky Cristina Barcelona" Woody'ego Allena, Alan Rickman ("Harry Potter", "To właśnie miłość") oraz Richard Madden - Robb Stark z serialowego przeboju "Gra o tron". Młody mężczyzna zostaje zatrudniony przez bogatego właściciela fabryki. Kiedy poznaje jego piękną żonę, zakochuje się w...

 • Twój na zawsze

  "Twój na zawsze" to pełna humoru historia miłosna, o dwojgu zranionych ludzi, którzy dopiero będąc razem mają odwagę wszystko zacząć od nowa. Zaskakujące zakończenie przypomina, że w życiu trzeba kochać żarliwie, chwytać każdą chwilę i cenić każdy dzień. Tyler (Robert Pattinson) jest zbuntowanym chłopakiem, który nie potrafi znaleźć swojego miejsca w życiu. Podczas nocnej wyprawy w miasto, staje się mimowolnym uczestnikiem burdy. Surowy i dość brutalny policjant (Chris Cooper) nie chce mu...