• Informacje na temat:

  aktorzy małżeństwa polskie

Artykuły na temat: aktorzy małżeństwa polskie
 • Katarzyna i Cezary Żakowie: utrata pracy odbije się na ich małżeństwie?

  ...10. serię, które miało miejsce pod koniec stycznia, było jednak smutne.  Czytaj dalej na następnej stronie Już wiadomo, że kontynuacji produkcji nie będzie.  Grający w nim aktorzy martwią się...

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Polskie wakacje

  ...: Dorota Jankojć _ Poddębniak Zdjęcia: Łukasz Łasica, Wojciech Oleksiejuk Aktorzy: Marcin Grzymowicz (Potocki), Tomasz Piątkowski (Góra), Lea Oleksiak (Anna), Wojciech Kuliński (Wiktor), Dariusz Wieteska...

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Agata Buzek i Jacek Braciak na premierze filmu "Córka trenera"

  Agata Buzek (42 l.) i Jacek Braciak (50 l.) to nowa para w polskim show-biznesie. Aktorzy pojawili się razem na premierze filmu "Córka trenera" w krakowskim Kinie pod Baranami.

 • Zamiast sutanny... budrysówka i kapelusz

  Sutannę księdza Mateusza Artur Żmijewski zamienił na niebieską budrysówkę i czerwony kapelusz. Aktor użyczył bowiem swojego głosu misiowi Paddingtonowi, który od 2 stycznia zagości w polskich kinach.

 • "Korona królów": Grażyna Szapołowska dołączyła do obsady serialu

  ...9 września zacznie się kolejny sezon telenoweli historycznej TVP. Nowe odcinki opowiadać będą o rządach pierwszych Jagiellonów. Do obsady serialu dołączyli nowi aktorzy. Wśród nich gwiazda polskiego kina.

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Zakazane uczucie. Romans aktorów ciągnął się przez lata

  Jan Englert poznał Barbarę Sołtysik, swoją pierwszą żonę, podczas studiów. Młodzi aktorzy postanowili się pobrać po roku znajomości. Uroczystość była bardzo skromna i dość spontaniczna. Obecne były(...) to dla innej. Swoją druga żonę, Beatę Ścibakównę, poznał na początku lat 90. W 1994, po 33 latach małżeństwa, rozwiódł się z Barbarą Sołtysik. 

 • "Moda na sukces": To już koniec?

  Kilka tygodni temu świętowaliśmy 20-lecie emisji serialu "Moda na sukces" w Polsce, a teraz spadła na nas wiadomość o zdjęciu produkcji z anteny. Dlaczego? I czy na zawsze?