• Informacje na temat:

  aktorzy mody na sukces

Artykuły na temat: aktorzy mody na sukces
 • "Moda na sukces": "Ja i Brooke jesteśmy dwiema różnymi kobietami!"

  ..."Moda na sukces" to jedna z najpopularniejszych telenowel zagranicznych, emitowanych w Polsce. Dziś prezentujemy wam wywiad z Katherine Kelly Lang, odtwórczynią roli Brooke Logan Forrester. Obecnie serial emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku o 19:30 w telewizji NOWA TV.

 • "Moda na sukces": To już koniec?

  Kilka tygodni temu świętowaliśmy 20-lecie emisji serialu "Moda na sukces" w Polsce, a teraz spadła na nas wiadomość o zdjęciu produkcji z anteny. Dlaczego? I czy na zawsze?

 • "Moda na sukces": To już koniec?

  Kilka tygodni temu świętowaliśmy 20-lecie emisji serialu "Moda na sukces" w Polsce, a teraz spadła na nas wiadomość o zdjęciu produkcji z anteny. Dlaczego? I czy na zawsze?

 • Scarlett Johannson w serialu

  Kolejna gwiazda Hollywood chce spróbować swoich sił na małym ekranie. Po sukcesie Mattew McConaugheya w "Detektywie" i Kevina Spacey w "House of Cards" czas na piękną Scarlett Johannson. Gwiazda zagra w miniserialu, będącym adaptacją powieści Edith Wharton.

 • "Moda na sukces": Niezniszczalna Stephanie

  Czy to już koniec? Takie pytania zadawali sobie polscy fani "Mody na sukces", gdy kilka miesięcy temu Stephanie Forrester (Susan Flannery) usłyszała brutalną diagnozę - czwarte stadium raka płuc(...) później u granej przez nią bohaterki nastąpił nawrót nowotworu (patrz ramka z prawej). Ostatni raz na planie gwiazda pojawiła się 18 października. Z tej okazji aktorzy i ekipa zorganizowali dla niej...

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • "Moda na sukces": Żegnamy się z serialem!

  ...​9 grudnia TVP1 wyemituje ostatni odcinek "Mody na sukces". Jedynka nie zdecydowała się na zakup kolejnej transzy ze względu na spadającą oglądalność i duże koszty serialu. Z tej okazji przedstawiamy wam zestawienie najbardziej absurdalnych wątków "Mody...", największych metamorfoz, najgłośniejszych pożegnać i najbardziej szokujących skandali ostatnich dwóch dekad.

 • 4500. odcinek "Mody na sukces"

  Śluby (było ich blisko 50), rozwody, tajemnice i skandale w rodzinie Forresterów od ponad 20 lat pasjonują 300 mln widzów w 100 krajach.

 • "Moda na sukces": Godny następca?

  Czy obsadzenie nowego aktora w roli Ridge’a z "Mody na sukces" okaże się strzałem w dziesiątkę? Jak powrót bohatera zmieni fabułę serialu? Oto wyniki naszego śledztwa!

 • Gdy aktorzy śpiewają

  Kiedy Paweł Małaszyński ogłosił, że rezygnuje z roli w serialu "Lekarze" na rzecz kariery muzycznej, niewielu dawało temu wiarę. A jednak! Ambicjom aktora stało się zadość - scenarzyści uśmiercili Maksa Kellera. Pytanie tylko, jakie owoce przyniesie wybór artystycznej drogi.

Dyskusje na temat: aktorzy mody na sukces
 • Re: "Moda na sukces" zniknie z TVP po 20 latach?

  ...dokladnie piekny serial wspaniali aktorzy no i ta akcja....kino akcji na najwyzszym poziomie...zaden inny serial sie do mody nie umywa....

 • Re: To koniec "Mody na sukces" w TVP!

  znika bo niektórzy aktorzy przestali być podobni do ludzi XD

 • Re: To koniec "Mody na sukces" w TVP!

  tego nie wie nawet reżyser ani aktorzy grający w tym gniocie...

 • Re: To koniec "Mody na sukces" w TVP!

  AŻ DZIW BIERZE, ŻE TO BADZIEWIE EMITOWALI PRZEZ TYLE LAT, AKTORZY AŻ STRASZĄ :(

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Halit Ergenç gra władców

  Tureckie dno podobne do "Mody na sukces". Aktorzy stoją i deklamują teksty, zamiast grać.

 • Re: To koniec "Mody na sukces" w TVP!

  Dalsze wyświetlanie niechlujny materiał, gdzie aktorzy propagują niezdrowe ateistyczne poczynania jest zbyteczne skoro w mediach mętnego nurtu jest natłok różnorakich bardziej obrzydliwszych seriali zawierających szereg napastliwych reklam oddziałujących na widza! Publika przyglądająca się takim rozpustnym treściom tracą moralność i popadają w wir wynaturzeń co skutkuje ateistyczną próżną

 • Re: "Na dobre i na złe": Walka o szpital - i o życie

  Najwyższa pora żeby szpital zamknięto, a co za tym idzie, zakończono serial. Od dłùuuższego czasu to nic innego jak polska wersja Mody na sukces. Nawet śmieszne to nie jest, za to coraz bardziej fantastyczne. Żal tylko, że przyzwoity serial zamieniono w takie byle co. Jedyne co ich ratuje, to aktorzy. Nawet takie bzdury potrafią zagrać przekonująco.

 • Re: "Na dobre i na złe": Szok! Hana zdradzi Piotra! Z Radwanem!

  żałosne jedyny serial który dotąd oglądałam dla Hany i Piotra razem ale skoro scenarzyści robią z serialu romansidło typu mody na sukces przestanę to oglądać w momencie gdy ich małżeństwo się rozpadnie lub co gorsza jakieś dziecko z tego będzie :( przecież ten serial staje się dnem gdzie każdy się zdradza na okrągło aż dziwię się że aktorzy typu Bukowski , Żebrowski jeszcze chcą grać w takim

 • Re: „Aktorzy, mimo że ich też...

  itd...wymieniać można jeszcze długo i dużo....Zastanawiam się ile razy jeszcze podniosą nam abonament aby opłacić te nasze...pożal się Boże ... seriale bardzo podobne do "Mody na sukces"....

 • Re: Jak aktorzy "Julii" widzą koniec serialu?

  nastąpił za 3 dni tego serialu - bi inaczej to PARANOJA która zabiera czas oglądającym Jest wiele innych programów więc co za sztuka przełączyć??????? nie oglądam "mody na sukces" ale wiem, że(...)szkoda mi tych aktorów- scenariusz jak w brazylijskich serialach- wstyd dla scenariusza a reżyser niech wie że 2000tys odcinków -moda na sukces -którego nikt nie ogląda i nie płacimy abonamentu te