• Informacje na temat:

  aktorzy na plaży

Artykuły na temat: aktorzy na plaży
 • Ślub na plaży

  Znani z serialu "True Blood" ("Czysta krew") Anna Paquin i Stephen Moyer wzięli w sobotę ślub podczas prywatnej uroczystości w Malibu. Aktorzy powiedzieli sakramentalne "tak" pod rozstawionym na plaży namiotem.

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Para z kultowego serialu wzięła ślub

  Znani z serial u "True Blood" ("Czysta Krew") Anna Paquin i Stephen Moyer wzięli w sobotę ślub podczas prywatnej uroczystości w Malibu. Aktorzy powiedzieli sakramentalne "tak" pod rozstawionym na plaży namiotem.

 • "Prawo Agaty": Bohaterowie pożegnają się z Gdańskiem

  Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota i Tomasz Karolak - odtwórcy głównych ról serialu TVN "Prawo Agaty" - pojawią się w przyszłym tygodniu na planie filmowym w Gdańsku. To już ich druga wizyta w mieście nad Motławą.

 • Serial, który łączy w pary

  Niedawno zakończył się wakacyjny grill "Linii życia". Aktorzy, ekipa i pozostali goście doskonale bawili się na warszawskiej plaży. Kto wzbudził największą sensację?

 • Wojciech Zieliński jako gliniarz z ideałami

  W pierwszym polskim serialu AXN "Zbrodnia" Wojciech Zieliński śledzi seryjnego mordercę, biega po wydmach i walczy z bezsennością. Czy rola komisarza Nowińskiego to jego trampolina do sukcesu?

 • Zakochani pojawili się Międzyzdrojach

  Aktorzy traktują Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach jako chwilę wytchnienia od pracy. Szczęśliwi spacerują nadmorskimi uliczkami, trzymają się za ręce, pokazują, jak bardzo są zakochani!

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • Katie Holmes i Jamie Foxx rozstali się?!

  Pierwsze doniesienia, że aktorzy są ze sobą, pojawiły się już w 2013 roku. Oboje robili jednak co mogli, by nikt nie przyłapał ich na czułościach, a wszystko przez klauzulę w orzeczeniu rozwodowym(...). Paparazzi przyłapali ich podczas romantycznego spaceru po plaży. Para czule się obejmowała i wyglądali na zakochanych po uszy. Tym bardziej dziwią najnowsze doniesienia zagranicznych tabloidów...

 • Gwiazdy "Czystej krwi" małżeństwem

  Znani z serialu "Czysta krew" ("True Blood") Anna Paquin i Stephen Moyer wzięli w sobotę, 21 sierpnia, ślub, podczas prywatnej uroczystości w Malibu. Aktorzy powiedzieli sakramentalne "tak" pod rozstawionym na plaży namiotem.

Dyskusje na temat: aktorzy na plaży
 • Re: "Allo, Allo": Zmarł Gorden Kaye

  , ci aktorzy i ta kafejka do której aż by się chciało wstąpić na lampkę wina chociaż w środku pełno groźnych Niemców a jeden bardziej pokraczny od drugiego :) Ech teraz już takich nie robią (seriali) ......smartfonowa generacja młodych nawet nie wie o czym tu mowa .Biedni oj biedni - oni mają swoje "Warsaw shory" i inne " Ex na plaży ". Serial kultowy . Spoczywaj w spokoju - Rene, niech ci ziemia