• Informacje na temat:

  aktorzy na wspolnej prywatnie

Artykuły na temat: aktorzy na wspolnej prywatnie
 • "M jak miłość": Aktorzy wbrew wykształceniu

  Wielu aktorów, których regularnie widujemy na ekranach naszych telewizorów, nie posiada wykształcenia teatralnego. Nie przeszkadza im to jednak czasami kreować pełnokrwistych postaci. Sprawdźmy, kto ze znanych i lubianych kształcił się w zupełnie innym zawodzie, niż ten, który wykonuje teraz.

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  Karolina Gruszka w roli głównej, a także m.in. Daniel Olbrychski i Izabela Kuna znajdą się w obsadzie filmu o Marii Skłodowskiej-Curie, nad którym rozpoczynają się prace. Wspólna produkcja Polski, Niemiec, Francji i Belgii trafić ma do kin w 2016 roku.

 • "Na Wspólnej": "Żyćko" jest ważne

  Znamy ją z roli Joanny Berg w "Na Wspólnej". Prywatnie Anna Cieślak nigdy nie zamyka się na świat, uśmiech nie schodzi jej z twarzy, a w wolnym czasie oddaje się lekturze.

 • "Disco polo": Jak wizyta w Disneylandzie

  Już niedługo na ekrany polskich kin wejdzie obraz jakiego jeszcze w naszym kraju nie było. Opowieść o społecznym i kulturowym fenomenie, jakim w latach 90. okazała się muzyka disco polo, to niezwykle barwna podróż do czasów wielkich przemian.

 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zaprasza na szaloną terapię!

  ...nie zrobił na aktorach wrażenia, nie chcieliby się angażować. Ale z całą pewnością zadziałała tu charyzma reżysera Krzysztofa Czeczota. Aktorzy go kochają, mają do niego bezgraniczne zaufanie. Dlatego(...) i popremierowe, gościnnie gramy w Teatrze Imka. Od lutego zaś przenosimy spektakl na naszą świeżo odremontowaną Scenę Garnizon.   A dlaczego aktorzy, również panowie, na plakacie mają pomalowane na...

 • Kamilla Baar: Atrakcyjna kobieta jak Sherlock Holmes

  Gdyby nie została aktorką, byłaby malarką. Uwielbia Paryż i włoskie wino z bąbelkami. W drugim sezonie polsatowskiego serialu "Na krawędzi" udowadnia, że atrakcyjna kobieta może być jak Sherlock Holmes.

 • „Na Wspólnej”: Są młode, a przeszły już tak wiele!

  ...o wszystkich, pomagają sobie wzajemnie, bardziej doświadczeni edukują "świeżaków". Podobnego zdania jest Joanna Jabłczyńska, która uważa, że aktorzy z serialu są dla niej jak druga rodzina. - Plan...

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Nowe twarze 2016! O kim w tym roku było głośno w polskim show-biznesie?

  Show-biznes nie znosi próżni! Dlatego wciąż pojawiają się w nim nowe twarze, które z chęcią pozują na ściankach i opowiadają o swoim życiu prywatnym w tabloidach. Czasami są to młodzi aktorzy, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki na scenie. Uwzględniliśmy jednak również osoby, które ze ściankami miały już do czynienia wcześniej, ale to właśnie ten rok okazał się dla nich przełomowy...

 • Maciej Musiał: Powrót do przeszłości

  - Stanąłem przed kamerą, gdy miałem 6 lat - mówi. Na szczęście łatka dziecięcej gwiazdy do niego nie przywarła. Dziś Maciej Musiał ("The Voice of Poland", "rodzinka.pl") ma 20 lat i jest u progu dorosłej kariery.

Zdjęcia na temat: aktorzy na wspolnej prywatnie