• Informacje na temat:

  aktorzy noszą

Artykuły na temat: aktorzy noszą
 • „Belle Epoque”: Prawda historyczna jest najważniejsza

  Serial, którego akcja rozgrywa się ponad 100 lat temu, rządzi się własnymi prawami. Prawda historyczna jest najważniejsza. Aktorzy muszą liczyć się z tym, że przyjdzie im spędzić wiele godzin w garderobie.

 • Żak i Lipińska o nowej serii "Rancza"

  Cezary Żak i Marta Lipińska opowiadają, na kim wzorowali się, budując swoje serialowe role. Aktorzy zdradzają również, co wydarzy się w kolejnej, dziewiątej serii "Rancza": kto będzie uczył księdza, dlaczego Michałowa pokocha Internet i co, oprócz polityki, stanie się największym problemem byłego wójta, a obecnego senatora.

 • Podróż w czasie

  ..."Czas honoru" jest swoistą podróżą w czasie zarówno dla telewidzów, jak i dla aktorów. W najnowszym sezonie, który pojawi się na antenie już jesienią, serial przeniesie widzów do roku 1946. Wojna się skończyła, więc aktorzy muszą się przyzwyczaić do nowych kostiumów.

 • Dorota Chotecka: Pożegnanie z "Ranczem"

  W przyszłym roku, kiedy zobaczymy 10. serię "Rancza", zapowiadaną jako ostatnią, minie dekada od premiery serialu. A już teraz Dorota Chotecka opowiada, których zdjęć nigdy nie zapomni i dlaczego kluczową rolę w tych wspomnieniach gra... przenośna toaleta. Aktorka zdradza też, jak spędza wolny czas z ukochaną córką Klarą.

 • "O mnie się nie martw": Sławomir Orzechowski nie chce być... celebrytą!

  ...- Celebrytyzm nie jest mi do niczego potrzebny. Nigdy nie interesowało mnie bycie na tzw. topie - mówi Sławomir Orzechowski i dodaje, że aktorzy-celebryci szybciej nudzą się widzom niż ci, których(...) potrafiłbym żyć! - wyznał w wywiadzie. Sławomir Orzechowski w ogóle nie jest zainteresowany - jak mówi - lansowaniem się w mediach. Zdaje sobie sprawę, że widzowie chcą wiedzieć, jak mieszkają aktorzy, jakie...

 • 41 Mroczków

  Jaki rozmiar buta noszą Mroczkowie? Czy kwiaty w "M jak miłość" są prawdziwe? I dlaczego aktorki nie mogą nosić biżuterii? Niektóre osoby na planie serial u znają niejedną tajemnicę.

 • ​"Korona królów": Król został królem

  ...podkreśla, aktorzy walczyli świetne odwzorowanymi mieczami, które ważyły tyle, ile naprawdę ważyły dawniej miecze. Sprawa ma się znacznie gorzej, gdy chodzi o wielowarstwowe kostiumy, które aktorzy noszą na planie. "Jest mi po prostu bardzo gorąco. Kostiumy są świetne, ale użytkowanie ich jest dużą męką. Tym, co było dosyć sprytnie wymyślone, było to, że faceci mieli rajtuzy, które mogli...

 • Mumford & Sons: Gejowski pocałunek w klipie

  Zobacz najnowszy teledysk popularnych brytyjskich folkowców z Mumford & Sons.

 • "Violetta" podbija Polskę

  ...sala koncertowa pękała w szwach. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali rozpoczęcia show. I stało się. Na scenie pojawili się aktorzy z serialu "Violetta", żeby wspólnie wykonać utwór "En Gira(...) 10 ciężarówkami. Artyści podczas występów noszą 79 różnych kostiumów i 75 par butów. Piąty koncert Organizatorzy, zachęceni sukcesem łódzkich koncertów, zapowiedzieli, że 26 sierpnia odbędzie się...

 • 230 filmów z całego świata zaprezentowanych zostanie w czasie dziewięciu dni projekcji na zainaugurowanym w piątek, 2 lipca, w znanym uzdrowisku Karlowe Wary na zachodzie Czech, 39. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym. Impreza, o wysokim prestiżu międzynarodowym, należy do posiadających najwyższą kategorię "A" podobnych festiwali filmowych na świecie.

Wideo na temat: aktorzy noszą
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Green Lantern

  We wszechświecie szaleje wojna pomiędzy tymi, którzy sieją postrach, a tymi, którzy walczą w obronie życia - Korpusem Green Lantern. Kiedy pewien wielki wojownik ginie, ktoś musi zająć jego miejsce. Tym razem, po raz pierwszy, jeden z nas stanie się jednym z nich. "Byłem niesamowicie podekscytowany, przenosząc postać Green Lantern na duży ekran - mówi reżyser Martin Campbell, - ponieważ dla mnie on jest jednym z najbardziej fascynujących superbohaterów w historii komiksów. Przede wszystkim...

 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

Dyskusje na temat: aktorzy noszą
 • Re: Te aktorki i aktorzy żyją na kocią łapę. Ślub nie jest im do niczego potrzebny!

  Ja jestem wierny swoim zasadom. Kocham swoją konkubinę i jestem jej wierny ale ... Kocham też moje dwa bękarty. Oddał bym za nie życie. Gdy mnie jednak jeszcze raz konkubina wkurzy, to może się pakować. Bękarty zostają ze mną. Zresztą noszą moje nazwisko. Oto moje zasady.

 • Re: ​"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz porzuci Mostowiaków!

  -już nawet jest w tym tasiemcu młody islamista czy wuj wie kto -to Łukasz syn Marty noszący ohydną brodę a,la Rashida -czy to aby jeszcze polski serial jest ?-prawie wszyscy aktorzy noszą mośkowe brodziska ,podobnie jak w ,Na dobre i złe,,-zmówili się czy co ?

 • Re: Hurrem Sultan/Alexandra/Roksolana (Merye...

  Piękna bajka.Podziwiam stroje .Tak pięknych materiałów, takich tkanin nie widziałam w żadnym innym serialu. Bardzo eksponowana jest przepiękna biżuteria jaką noszą kobiety. Mam wrażenie, że te(...) mieć. Aktorzy są bardzo fajnie dobrani a dziewczyny piękne i delikatne w tych powłóczystych sukniach.