• Informacje na temat:

  aktorzy pierwszej miłość

Artykuły na temat: aktorzy pierwszej miłość
 • Jakimi dziećmi byli aktorzy "M jak miłość"?

  ...z uśmiechem Anna Mucha, w programie "Pytanie na śniadanie". - Miałam swoją walizeczkę a w niej narzędzia "pierwszej potrzeby". Była to między innymi poduszka do siedzenia na trawie, żebym nie dostała...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Aktorzy "Pierwszej miłości" na scenie!

  Na nowo otwartej Scenie na Bielanach, odbyła się próba prasowa najnowszej premiery Wrocławskiego Teatru Komedia pt. "Z twoją córką? Nigdy!" w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego, aktorka znanego m.in. z serialu "Pierwsza miłość". W roli głównej możemy zobaczyć Aleksandrę Zienkiewicz, czyli serialową Kingę!

 • "Miłość od pierwszego ugryzienia" : Miłość na polu walki

  Pełnometrażowy debiut Thomasa Cailley'a to całkiem udana gra z konwencjami, barwna para na pierwszym planie i garść zabawnych scen. W sumie przyjemna historia miłosna, w której "odwieczna walka płci" potraktowana jest dość dosłownie.

 • "Pierwsza miłość": Do dwóch razy sztuka!

  ...słowa, natychmiast otworzą szampana. Ekstremalne warunki Jednak, by widzowie mogli podziwiać scenę zaślubin w tak nietypowych warunkach, ekipa "Pierwszej..." musiała nieco się nacierpieć(...) powstały, będą robiły ogromne wrażenie. O tym, że aktorzy świetnie się bawili podczas wyjazdu, świadczą zdjęcia zamieszczane na ich instagramowych kontach. Widzowie z kolei zobaczą efekty ich pracy za kilka...

 • "Klan": Czekają ich porcelanowe gody

  Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk grają w "Klanie" małżonków już od 18 lat. Niedługo świętować będą porcelanowe gody. Aktorzy przyznają jednak, że początkowo z dystansem podchodzili do roli w telenoweli.

 • "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk najlepszym biegaczem wśród serialowców!

  Aktorzy „Pierwszej miłości” i „Strażaków” stanęli w sobotę na starcie II Biegu Konstancińskiego i – co ważniejsze – wszyscy dobiegli do mety. W gronie gwiazd biorących udział w imprezie najszybszy na dystansie 10 kilometrów okazał się znany z obu seriali Mateusz Banasiuk.

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • "Pierwsza miłość": Wigilijne spotkanie aktorów

  Dzień przed wigilią zamiast kolejnego odcinka serialu fani "Pierwszej miłości", zobaczą wigilijne spotkanie z udziałem swoich ulubionych aktorów.

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

Zdjęcia na temat: aktorzy pierwszej miłość
Wideo na temat: aktorzy pierwszej miłość
 • "Pierwsza miłość": Aktorzy opowiadają o nowym sezonie!

  Akcja „Pierwszej miłości” rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym wątkiem przez lata były miłosne perypetie Marysi i Pawła. W najnowszych odcinkach grono głównych bohaterów znacznie się powiększy. Co zobaczymy wiosną o 18.00 w „Pierwszej miłości”? Zapytaliśmy samych aktorów!

 • "Pierwsza miłość": Co wydarzy się po wakacjach?

  Ostatni odcinek wiosennej serii już za nami, a aktorzy wypoczywają na zasłużonych wakacjach. Na szczęście ekipa niedługo wraca na plan, by kręcić nowe odcinki, a my możemy już zdradzić, co wydarzy się w serialu po wakacjach. Obejrzyjcie wideo.

 • Videoblog Sabiny - odc.9 „Ślub”

  To już przedostatni odcinek pierwszej serii videoblogów serialu "Pierwsza Miłość". Tym razem zabieramy Was na plan plenerowy gdzie odbyły się zdjęcia do scen ślubu Sabiny i Igora. Zobaczycie gdzie w plenerze aktorzy przygotowują się do pracy, jak wyglądają uwagi reżysera oraz obejrzycie próbę kamerową zza reżyserki.

Dyskusje na temat: aktorzy pierwszej miłość
 • Re: "M jak miłość": Wracają kłopoty

  I znowu te trole serialowe na pierwszej stronie-jak można codziennie wypisywać o tym prymitywie dla upośledzonych ????.Czemu jeszcze scenarzysta i reżyser nie są zamknięci w psychiatryku i nie są leczeni z tej głupoty serialowej a wraz z nimi Ci wszyscy "pseudo-aktorzy" ?????

 • Re: Podwójna wpadka w "M jak miłość"!

  W Pierwszej Miłosci też tak było,że aktorka grała nastolatke a potem pojawiła się grając inną postac dojrzała kobietę, w Ojcu Mateuszu też ci sami aktorzy grają różne postacie.Ameryki Interia nie odkryła.

 • Re: "M jak miłość": Ślub po rozwodzie?

  Chciałbym się podzielić kilkoma uwagami.Jestem wiernym widzem serialu "M jak miłość",śledzę go prawie od początku.Trochę mnie irytują niektóre wątki w serialu, są mocno naciągnięte,ale związałem się(...) rodziny,trochę za dużo tych nietypowych rodzin jak na jeden serial chyba,że coś mi umknęło.Wiadomo że aktorzy czasem rezygnują z roli,czasem umierają,trzeba wtedy inaczej pociągnąć scenariusz.Pytanie

 • Re: Mija 25 lat od premiery pierwszej polskiej telenoweli - "W labiryncie"

  W tym szczególnym, bo ostatnim dniu roku nie wypada psioczyć na żaden temat, ale Interia sama robi temat narzekań... serial " W labiryncie" jak i inne współczesne seriale takie jak M jak miłość, Klan(...)? cudowny świat szpitali? szczerze powiedziawszy takie coś to teraz nagra średnio rozgarnięty nastoletek, jeśli by miał tylko dostep do zawodowych aktorów...zresztą co to za aktorzy grają w serialach