• Informacje na temat:

  aktorzy po narkotykach

Artykuły na temat: aktorzy po narkotykach
 • Aktorzy zdradzili nam, co czeka ich bohaterów na wiosnę!

  Gwiazdy "M jak miłość", "Komisarza Aleksa", "Na sygnale" i "rodzinki.pl" opowiedziały nam o losach swoich postaci! Będzie się działo!

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

 • Aktorstwo jest jak... narkotyk

  ...kwiat i jednocześnie twardy jak kamień. - W moim zawodzie niezbędna jest wrażliwość, bo na niej właśnie bazują aktorzy, ale trzeba też mieć twardą pupę, bo przeciwności losu atakują czasem z wielu...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Serialowi aktorzy zatrzymani przez policję

  Trzej aktorzy znani z telewizyjnych seriali trafili do aresztu. Byli pod wpływem alkoholu i mieli przy sobie woreczki z marihuaną.

 • Griffith i Banderas: Rozwód po 18 latach

  Koniec małżeństwa słynnej pary Hollywood. Aktorka Melanie Griffith złożyła pozew o rozwód z hiszpańskim gwiazdorem Antonio Banderasem. Małżeństwo słynnej hollywoodzkiej pary trwało 18 lat.

 • Barwy szczęścia

  Odc. 2062 Serial obyczajowy, Polska 2019 Reżyseria: Katarzyna Lesisz Scenariusz: Paweł Jurek, Joanna Didik, Agnieszka Głębicka Aktorzy: Kamila Kamińska,...

 • Philip Seymour Hoffman: Zaskakujący testament

  Dzieci Philipa Seymoura Hoffmana nie odziedziczą ani centa po wartym 35 mln dolarów majątku ojca. Amerykański aktor, zdobywca Oscara za rolę w "Capote", cały majątek przekazał życiowej partnerce i matce swoich dzieci - Mimi O'Donnell.

 • Barwy szczęścia

  Odc. 2061 Serial obyczajowy, Polska 2019 Reżyseria: Katarzyna Lesisz Scenariusz: Paweł Jurek, Magdalena Fertacz, Maria Czudowska _ Kin Aktorzy: Marieta...

 • "Brick Mansions": To działo się naprawdę

  Od 25 kwietnia na ekranach polskich kin gości ostatni film z pełną rolą Paula Walkera - "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych". Sceny akcji w tej produkcji naprawdę robią wrażenie.

Zdjęcia na temat: aktorzy po narkotykach
Wideo na temat: aktorzy po narkotykach
 • Seks, narkotyki i podatki

  Historia dwóch ekscentryków, którzy spotykają się na studiach i zaprzyjaźniają, co skutkuje założeniem jednego z najbardziej dochodowych biur podróży w Skandynawii.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

Dyskusje na temat: aktorzy po narkotykach
 • Re: "Na dobre i na złe": Julka wyjedzie do Bostonu

  To jest serial. Oni mają. Tak jak Aktorzy. A normalnie. Trzeba. Mieć. Wizę. I długo. Czeka. Się. Moga dac. A mogą. Nie dac. A kasę. Wydasz.A w serialu. Problemu. Nie mają. Bo jak wiedzą. Co będzie(...). Mówi. O tasiemcach. To sa kawałki. Jak na prawdę. Może. Komuś. Sie stać. Bo mówić. Osobom. O narkotykach i dopalaczach a każdy. Wie lepiej. Powinni. Wszystkich do dożywocie. Dac. Kto handluje. Tym