• Informacje na temat:

  aktorzy polscy zdjecia

Artykuły na temat: aktorzy polscy zdjecia
 • "Druga szansa": Aktorzy wracają na plan!

  Telewizja TVN i ATM Grupa rozpoczynają zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Druga szansa". W roli głównej ponownie zobaczymy uwielbianą przez widzów Małgorzatę Kożuchowską. Do plejady gwiazd w obsadzie dołączy Bartłomiej Topa. Dalsze losy głównej bohaterki - Moniki widzowie będą mogli obejrzeć już jesienią 2016.

 • Koniec zdjęć do debiutu zwycięzcy Sundance

  Grzegorz Zariczny, twórca nagrodzonego na festiwalu w Sundance dokumentu "Gwizdek", zakończył zdjęcia do pełnometrażowego debiutu fabularnego "Fale". Ostatni klaps padł 19 listopada w Krakowie. Zdjęcia realizowano głównie w Nowej Hucie. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Polskie wakacje

  ...: Kacper Szymański Zdjęcia: Wojciech Oleksiejuk Aktorzy: Marcin Grzymowicz (Potocki), Edyta Bełza (Zosia), Tomasz Piątkowski (Góra), Agata Załęcka (Renata), Lea Oleksiak (Anna), Wojciech Kuliński (Wiktor...

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Polskie wakacje

  ...: Dorota Jankojć _ Poddębniak Zdjęcia: Łukasz Łasica, Wojciech Oleksiejuk Aktorzy: Marcin Grzymowicz (Potocki), Tomasz Piątkowski (Góra), Lea Oleksiak (Anna), Wojciech Kuliński (Wiktor), Dariusz Wieteska...

 • "Intruz" ze zdjęciami Polaka w Cannes

  Polsko-szwedzki dramat "Intruz" w reż. Magnusa von Horna będzie miał światową premierę na trwającym 68. festiwalu w Cannes. Autorem zdjęć do "Intruza" jest Łukasz Żal, nominowany do Oscara za zdjęcia do "Idy".

 • "Korona królów": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVP

  Serial określony został przez prezesa TVP, Jacka Kurskiego, jako polski odpowiednik tureckiego hitu "Wspaniałe stulecie". Fabuła produkcji będzie rozgrywać się w czasach panowania Kazimierza Wielkiego. W obsadzie "Korony królów" znaleźli się tacy aktorzy jak Halina Łabonarska, Mateusz Król, Marta Bryła i Marcin Rogacewicz. Według słów Jacka Kurskiego seria ma ukazać piękno polskiej historii...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • "Polskie drogi": Wojenna zawierucha

  W połowie października 1977 roku Jedynka zaprezentowała pierwszy odcinek "Polskich dróg". Historia od razu przyciągnęła przed telewizory tłumy. A aktorzy odtwarzający główne role z dnia na dzień stali się bohaterami zbiorowej wyobraźni. Bohaterem się bywa - Ten serial to nie były fajerwerki, zabili go i uciekł - wspomina odtwórca roli Władysława Niwińskiego, Karol Strasburger. - Nie brakowało...

 • Polański w lipcu rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu

  Roman Polański w lipcu w Warszawie rozpoczyna zdjęcia do swojego najnowszego filmu, poświęconego szpiegowskiej aferze Alfreda Dreyfusa. Jest to temat, który już od dłuższego czasu mnie fascynował - mówił reżyser w czwartek w Krakowie.

Zdjęcia na temat: aktorzy polscy zdjecia