• Informacje na temat:

  aktorzy serialu daleko od noszy

Artykuły na temat: aktorzy serialu daleko od noszy
 • "Daleko od noszy": Powrót po latach

  .... Niecałe dwa lata po odejściu aktorki, w czerwcu tego roku twórcy "Daleko od noszy" poczuli się na siłach, by ponownie pomyśleć o kontynuacji serialu i zacząć przekuwać plany w czyny. I jak się okazało, na szczęście dla fanów sitcomu, tym razem nie skończyło się na zamiarach. Maszyna rusza! - A więc będzie "Daleko od noszy - REAKTYWACJA"! Umowa podpisana, aktorzy czekają, od końca listopada...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Gwiazdy w serialu... sponsorowanym

  Gąsowski, czyli doktor Basen z "Daleko od noszy", Andrzej Kopiczyński, czyli niezapomniany inżynier Stefan Karwowski z "Czterdziestolatka", i Rafał Rutkowski, czyli Długi z "Przepisu na życie". W serialu(...)Akcja serialu rozgrywa się w pubie o nazwie Piąty Stadion, a jego bohaterowie to kibice, którzy w humorystyczny sposób komentują bieżące wydarzenia związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej...

 • Razem w życiu i w... serialu

  Najpierw był ich wspólny występ w reklamie, a chwilę później w serialu "Daleko od noszy". Czyżby Anna Przybylska postanowiła wciągnąć w świat show-biznesu życiowego partnera, Jarosława Bieniuka?

 • Razem w życiu i w... serialu

  Najpierw był ich wspólny występ w reklamie, a chwilę później w serialu "Daleko od noszy". Czyżby Anna Przybylska postanowiła wciągnąć w świat show-biznesu życiowego partnera, Jarosława Bieniuka?

 • Ranczo znów triumfuje

  Agnieszka Dygant ulubienicą publiczności, "Daleko od noszy" według widzów najzabawniejszym seriale m a "Szymon Majewski Show" ulubionym programem publiczności.

 • Pacjenci zdrowieją tu jak muchy

  W tym szpitalu nikt nie umie leczyć, ale też żaden pacjent jeszcze tu nie umarł. Owszem, zdarza się, że ludzie wychodzą stąd bardziej chorzy niż przyszli, niektórzy uciekają, inni siłą przetrzymywani są na oddziale. I trwa to już od 8 lat! Serial "Daleko od noszy" zadebiutował na antenie w grudniu 2003 roku.

 • Nowa ramówka Polsatu

  "Linia Życia", "Hotel 52", "Ludzie Chudego", "Szpilki na Giewoncie", "Daleko od noszy" , "Malanowski i Partnerzy" - większość serialowych gwiazd i celebrytów pojawiła się na imprezie prezentującej jesienną ramówkę Polsatu. Spotkanie odbyło się w czwartek, 25 sierpnia, w ogrodach Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

 • ​"Zemsta" w gwiazdorskiej obsadzie

  Zagrać Papkina, Cześnika czy Rejenta w "Zemście" Fredry chcieliby niemal wszyscy aktorzy w Polsce. Już 14 lutego w bohaterów najpopularniejszej polskiej komedii wszech czasów wcielą się na scenie Och-Teatru Artur Barciś, Cezary Żak i Wiktor Zborowski, czyli Arkadiusz Czerepach, Paweł/Piotr Kozioł i biskup Sądecki z "Rancza".

 • "Zemsta" w gwiazdorskiej obsadzie

  Zagrać Papkina, Cześnika czy Rejenta w "Zemście" Fredry chcieliby niemal wszyscy aktorzy w Polsce. Już 14 lutego w bohaterów najpopularniejszej polskiej komedii wszech czasów wcielą się na scenie Och-Teatru Artur Barciś, Cezary Żak i Wiktor Zborowski, gwiazdy serialu "Ranczo".

Dyskusje na temat: aktorzy serialu daleko od noszy