• Informacje na temat:

  aktorzy w m jak miłość łapicki

Artykuły na temat: aktorzy w m jak miłość łapicki
 • Zarobki Andrzeja Łapickiego

  Mimo swoich 86 lat Andrzej Łapicki żyje bardzo aktywnie. I nie chodzi wyłącznie o spacery i imprezy, na których bywa z żoną Kamilą. Aktor nabrał ogromnego apetytu na pracę.

 • Wesołe jest życie... aktora!

  Aktorzy spotykają się często z dowodami sympatii i uznania ze strony widzów. Ludzie zaczepiają ich na ulicy, zadają najrozmaitsze pytania, proszą o autografy. Nasze gwiazdy pamiętają niektóre spotkania z przypadkowymi osobami bardzo długo, a niektóre ich opowieści o tym, co usłyszały od swoich wielbicieli, żyją własnym życiem jako zabawne anegdoty.

 • Tadeusz Ross i Irena Karel: Aktor wolał umrzeć niż oglądać ukochaną z innym!

  Krystynę, partnerował jej Andrzej Łapicki. Jego bohatera, doktora Bogumiła, połączył z siostrą Krysią namiętny romans. Aktorzy poszli w ślady swych bohaterów. Trudno się im dziwić. Łapickiego(...)Swoją wielką miłość Tadeusz Ross spotkał w teatrze Komedia w 1964 r. Irena Karel właśnie dostała angaż, on grał tam już od pięciu lat. Młoda aktorka błyskawicznie robiła karierę. W latach 60. i 70

 • Gwiazdy w serialach. Tylko dla kasy?

  ...przypadło na czasy, w których aktor nie musiał o siebie walczyć tak, jak dziś. Ale wygląda na to, że to już przeszłość, skoro od dwóch lat gra w "M jak miłość" i nie zamierza rezygnować. Pojawiał się na(...) premiera wiosną, tropi przestępców, którzy ostatecznie wpadają w policyjne sidła. W Świecieseriali.pl często piszemy o "Układzie warszawskim", "M jak miłość" i "Komisarzu Alexie". Zarejestruj się w serwisie...

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Pokochali seriale?

  Bohaterowie dużego ekranu sprzed lat dziś grają w serialach. Widzowie mają okazję podziwiać ich aktorstwo, a oni zarobić na godne życie emeryta. Taka jest rzeczywistość w kraju nad Wisłą. Nawet artystom się nie przelewa.