• Informacje na temat:

  aktorzy włoskiego pochodzenia

Artykuły na temat: aktorzy włoskiego pochodzenia
 • "Beverly Hills, 90210": Blondynka z Hollywood

  ...przesłuchań jej uwagę przykuł młody aktor włoskiego pochodzenia, Peter Facinelli. - Poczułam się, jakby trafił mnie meteoryt. Jeszcze nikt nie obudził we mnie takich uczuć. Musiałam zakończyć sprawy(...) zdjęto z anteny. Wtedy usłyszała o castingach do nowego serialu Spellinga. - Nie liczyłam, że się uda. Większe szanse mieli doświadczeni aktorzy. Dyrektorzy castingu odrzucili moją taśmę od razu...

 • Dziesiątka nietypowych detektywów

  ...pochodzenia. Wszystko wskazuje na to, że Święty zanim został "świętym", był po drugiej stronie barykady. Dr Temperance Brennan Brennan, zwana Bones, z serialu "Kości", to nieprzystosowana do(...) dedukcji. Poza Mateuszem, do grupy tej zaliczamy Franka Dowlinga, czyli "Detektywa w sutannie" oraz "starszego brata" polskiego duchownego, księdza Matteo, z włoskiego serialu "Don Matteo...

 • Montaż filmu o papieżu

  Włoski reżyser Giacomo Battiato zakończył montaż pierwszego z dwóch odcinków filmu fabularnego o Karolu Wojtyle, "Historia człowieka, który został papieżem", z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Wielka międzynarodowa produkcja będzie gotowa na wiosnę. W lutym w Rzymie światowej sławy kompozytor Ennio Morricone nagra muzykę do filmu.

 • Polskie kino w Ameryce

  80 filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych znalazło się w programie 18. edycji Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce (Polish Film Festival in America), który odbędzie się w Chicago od 4 do 19 listopada. Festiwal otworzy "Jasminum" Jana Jakuba Kolskiego a swoją obecność na imprezie potwierdziło ponad stu gości.

 • Festiwal w Wenecji: Będzie przełom?

  18 filmów z całego świata walczyć będzie o nagrodę Złotego Lwa na rozpoczynającym się w środę 69. festiwalu filmowym w Wenecji. Galę inauguracji i zamknięcia imprezy poprowadzi mieszkająca we Włoszech aktorka Kasia Smutniak.

 • Rzym: Pokaz filmu o papieżu

  Przed południem w czwartek, 14 kwietnia, na Papieskim Uniwersytecie Laterańskim w Rzymie, na pokazie prasowym zostanie zaprezentowany 2-odcinkowy włoski film telewizyjny o młodości i krakowskich latach Karola Wojtyły, "Karol - człowiek, który został papieżem".