• Informacje na temat:

  aktorzy z klanu zdjęcia

Artykuły na temat: aktorzy z klanu zdjęcia
 • Wielki jubileusz "Klanu", czyli 3000 spotkań z Lubiczami

  W chwili rozpoczęcia zdjęć do "Klanu" (pierwszy klaps na planie padł wiosną 1997 roku) nikt z twórców serialu nie zdawał sobie sprawy z tego, że losami członków rodu Lubiczów Polacy emocjonować się(...) wybiorą "Klan" jako ten serial, z którego bohaterami chcą spotykać się codziennie. Producenci telenoweli podpisali z TVP umowę na produkcję... stu odcinków. Regularną emisję "Klanu" Jedynka rozpoczęła...

 • Jerzy z "Klanu" nie odejdzie

  Coraz więcej aktorów zrywa więzi z "Klanem". Andrzej Grabarczyk (serialowy Jerzy Chojnacki) takich zamiarów nie ma, bo praca na planie jednego z najdłuższych polskich seriali wciąż go satysfakcjonuje.

 • "Klan": Staż u... Lubiczów to przepustka do wielkiej kariery!

  W ciągu 16 lat istnienia "Klanu" w najdłużej emitowanym polskim serialu wszech czasów debiutowało mnóstwo aktorek i aktorów, którym później udało się zrobić wielkie kariery. Dziś największe polskie gwiazdy żartują, że aktorski staż odbywały u... Lubiczów.

 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • "Klan": Daniel Zawadzki już nie udaje

  ...będzie dalej? Przecież Michał też musi się jakoś określić w tej sytuacji. – Sam jestem ciekaw. Zamknęliśmy zdjęcia na czas wakacji w momencie, kiedy wszystko zaczęło się komplikować, wracamy(...), wiele ich przybyło i stały się niejako metaforą naszych czasów. Nie traktuje się ich tak dosłownie, jak jeszcze parę lat temu. Aktorzy w nich występujący migrują, odchodzą, wracają, zmieniają oblicza...

 • Nie tłumaczę się za Ryśka!

  Piotr Cyrwus czuje frustrację, kiedy dziennikarze wciąż pytają go tylko o rolę Ryśka Lubicza z "Klanu" . Znany krakowski aktor, który ostatnio mieszka głównie w Warszawie, opowiada o popularności, pokusach show-biznesu i dlaczego nie ucieszył się, kiedy do swego programu zaprosił go Kuba Wojewódzki.

 • "Klan": Serialowa Gabriela zdradza, co wydarzy się po wakacjach!

  ...z publicznością, okazuje się, że wszyscy ją znają i lubią. Nigdy nie wyrządziła nikomu krzywdy. Przeszkadzało mi to, że nie mam nic ciekawego do grania, bo aktorzy lubią trudne sytuacje scenariuszowe, ale(...)). Tymczasem Gabriela staje się częścią rodziny Lubiczów... - A to dlatego, że jej serialowa córka Agata (Maria Niklińska) wychodzi za mąż. Być może adoptują dziecko. Zdjęcia ślubu odbyły się...

 • Odeszła z "M jak miłość"

  Królowa polskiej komedii romantycznej - Ilona Łepkowska - nie jest już współproducentką "M jak miłość". "Nie jestem już tam niezbędna" - tłumaczy scenarzystka.

 • ​Gwiazdy "Klanu" nie mają sobie równych!

  ...coraz młodziej! Także aktorzy "Klanu" nie zawiedli swoich fanek. Niemal wszystkie panie zachwycały się super eleganckimi jak zwykle Tomaszem Stockingerem, czyli Pawłem Lubiczem, Jackiem Borkowskim(...) galerii. Znajdziecie w niej zdjęcia prawie wszystkich gwiazd "Klanu", które reprezentowały ulubiony serial Polaków na wtorkowej konferencji ramówkowej TVP.

 • Bezpruderyjny seks Polaków

  Czy lubicie seks oralny? Dlaczego kobiety udają orgazm? Jak zrobić facetowi dobrze i ile mierzą wasze członki? - to tematy, o których dyskutują internauci na forach o seksie. Na podstawie ich wpisów powstał scenariusz najnowszego filmu reżysera z Wrocławia, Witolda Świętnickiego, "Dyskusja".

Wideo na temat: aktorzy z klanu zdjęcia
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Almanya

  Komediodramat o wielopokoleniowym klanie Turków, od dziesięcioleci mieszkających w Niemczech. Rodzina jest duża. Każdy ma inne problemy i czuje przynależność do innej kultury - część członków klanu mówi o sobie "Jestem Turkiem". Inna "Jestem Niemcem". Nestor rodu postanawia kupić dom w Turcji i zabrać tam rodzinę. Początkowo pomysł nie budzi zachwytu. Ostatecznie cała rodzina wyrusza w daleką podróż. Mieszanka zgoła odmiennych społecznie kultur ubarwia film Yasemin Şamdereli, która doskonale...