• Informacje na temat:

  aktorzy z pierwszej miłości 2011

Artykuły na temat: aktorzy z pierwszej miłości 2011
 • Cena miłości

  Baldarów. Serial obyczajowy, 45 min, Turcja, 2011 Reżyseria: Kudret Sabanci Scenariusz: Yildiz Tunc, Murat Lütfü Aktorzy: Nurgül Yesilcay, Murat Yildirim, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin...

 • "Dr House": Gwiazdy po latach

  ...​16 listopada minęła dekada, odkąd świat poznał metody działania złośliwego Gregory’ego House’a i jego ekipy. Postanowiliśmy sprawdzić, jak aktorzy wykorzystali swoje pięć minut sławy, które niewątpliwie dał im jeden z najpopularniejszych seriali medycznych ostatnich lat.

 • Benefis Daniela Olbrychskiego

  Choć żadna data z zawodowego życia Daniela Olbrychskiego nie potwierdza, że zaczynał pracę artystyczną dokładnie 50 lat temu, to jednak właśnie 2011 rok aktor wybrał na świętowanie swojego jubileuszu(...) uwielbia go za porywające kreacje, reżyserzy i producenci cenią za profesjonalizm, a koleżanki i koledzy aktorzy szanują za to, że jest po prostu sympatycznym człowiekiem. Nic dziwnego, że wszyscy, których...

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Porwania brak. Sensu też.

  "Porwanie" , reż. John Singleton, USA 2011, dystrybutor: Monolith Films, premiera kinowa: 23 września 2011

 • Nowe polskie filmy w 2013 roku

  Życiorysy Lecha Wałęsy i Ryszarda Kuklińskiego, Powstanie Warszawskie, los cygańskiej poetki Papuszy i historia Karola Kota, seryjnego mordercy z Krakowa - stały się tematami lub inspiracjami dla znanych polskich reżyserów przy tworzeniu ich nowych filmów.

 • Oscary nie dla reżyserek

  W tym roku podczas rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej już po raz 84. zostanie przyznany Oscar dla najlepszego reżysera. Do tej pory w tej kategorii nominowane były cztery kobiety, ale sukces odniosła tylko jedna z nich - Kathryn Bigelow.

 • Najlepsi debiutanci polskiego kina

  MIjający rok nie był sezonem aktorskich debiutów. Jedynym nowicjuszem, który zdołał wybić się ponad przeciętność rywalizując z bardziej doświadczonymi artystami, okazał się odtwórca roli Magika w filmie "Jesteś bogiem" - Marcin Kowalczyk. Nie znaczy to, że brakuje nazwisk, które warto obserwować w najbliższej przyszłości.