• Informacje na temat:

  aktorzy z rancza

Artykuły na temat: aktorzy z rancza
 • "Ranczo": Wielkie wyzwanie

  ...około 100 wykonawców. Będą duże, zbiorowe, roztańczone i rozśpiewane sceny. Samego papieża zagrają trzej aktorzy, ponieważ jest to opowieść o całym jego życiu - od dzieciństwa, poprzez młodość(...) koncert wzbogacony o multimedialną opowieść o jego życiu. Po wakacjach czeka nas 10. seria "Rancza". Co takiego przydarzy się Witebskiemu? -  Wejdzie w politykę. Nie z własnej woli... Zostanie w nią...

 • Dorota Chotecka: Pożegnanie z "Ranczem"

  W przyszłym roku, kiedy zobaczymy 10. serię "Rancza", zapowiadaną jako ostatnią, minie dekada od premiery serialu. A już teraz Dorota Chotecka opowiada, których zdjęć nigdy nie zapomni i dlaczego kluczową rolę w tych wspomnieniach gra... przenośna toaleta. Aktorka zdradza też, jak spędza wolny czas z ukochaną córką Klarą.

 • "Ranczo" powraca! Kogo zabraknie w nowych odcinkach?

  Trzy lata po zakończeniu serialu aktorzy znów wracają na plan! Zdjęcia do kontynuacji "Rancza" mają się rozpocząć latem tego roku.

 • Żak i Lipińska o nowej serii "Rancza"

  Cezary Żak i Marta Lipińska opowiadają, na kim wzorowali się, budując swoje serialowe role. Aktorzy zdradzają również, co wydarzy się w kolejnej, dziewiątej serii "Rancza": kto będzie uczył księdza, dlaczego Michałowa pokocha Internet i co, oprócz polityki, stanie się największym problemem byłego wójta, a obecnego senatora.

 • "Ranczo": Klucz do sukcesu

  ...​- Nasz wójt to wypisz, wymaluj jak ten z "Rancza". - Tak, tylko, że ten wasz jest głupszy - taką rozmowę przypadkowo usłyszał kiedyś Jerzy Niemczuk. Dla scenarzysty serialu nie ma chyba większej pochwały niż porównanie jego pracy do rzeczywistości.

 • Paulina Chylewska: Odmówiłam pracy w komercyjnej stacji

  Paulina Chylewska, która w TVP pracuje już od 18 lat, opowiada o kulisach swojego zawodu, pasjach i marzeniach, zdradza także, co jej dzieci sądzą o popularności mamy.

 • "Ranczo": Gwiazdy „Rancza” spotkają się w... sądzie!

  Choć Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader grają w „Ranczu” małżeństwo, w 10. serii serialu nie zobaczymy ich na ekranie obok siebie w żadnej scenie! Aktorzy spotkają się za to w... sądzie!

 • Kayah: Nigdy nie byłam piękniejsza

  Występ Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" przypadł do gustu nie tylko jurorom. Pochwały wyraziła także Kayah, w którą wcieliła się aktorka.

 • "Ranczo": Zawsze myśli o domu

  Choć prace na planie „Rancza” dobiegły końca, Dorota Chotecka na brak zajęć nie narzeka.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Są już pierwsze gwiazdy

  "Super Express" ujawnia nazwiska pierwszych uczestników trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zdjęcia na temat: aktorzy z rancza
Wideo na temat: aktorzy z rancza
Dyskusje na temat: aktorzy z rancza
 • Re: "Ranczo": Pożegnanie z Pietrkiem

  Ranczo to najlepszy polski serial. Nie wiem ktojest autorem scenariusza,ale osoba to wspaniale zna język polski z jego wszelkimi niuansami,zna wiejską rzeczywistość i ludzkie charaktery. Teksty swietne, chwilami majstarsztyk, nie jakies brednie. Każdy ,kto umie to docenić powie, że to doskonały serial.A i dobór aktorów to strzał w dziesiątkę.Nie ma tam miernot jak w Klanie.Sami dobrzy aktorzy

 • Re: "Ranczo": Powstaną nowe odcinki serialu?

  Następny sezon Rancza koniecznie! Dobrze by było, żeby wszyscy aktorzy się zgodzili zagrać. Ławeczka musi być w całości. Młodych Solejuków rozwinąć. Mam wiele pomysłów i mogę podpowiedzieć scenarzyście jakby co. Teraz oglądam po raz kolejny powtórkę Rancza. Właśnie leci 83 odcinek.

 • Re: "Ranczo": Potęga prowincji

  Mysle ze bedzie ciag dalszy Rancza .Świetny scenariusz genialna reżysera super aktorzy piękny plener.Prosimy o jeszcze.Pozdrawiamy statysci UiK

 • Re: "Ranczo": Cezary Żak dementuje plotki w sprawie kontynuacji serialu

  Wiadomo, że obecnej władzy nie w smak produkcja Rancza. A i aktorzy nie za bardzo chcą utożsamiać się z tvpis. Może jednak inna stacja podejmie wyzwanie ?

 • Re: "Ranczo": Kobiety górą!

  zdecydowanie prawda :) aktorzy powinni się trochę "dokształcić" jeśli chodzi o fabułę, bo może im się ona jeszcze przydać, bo na pewno niejedno takie spotkanie przed nimi. myślę że TVP Seriale fenomen Rancza wyciśnie jak cytrynę. Ale skoro aktorzy tak tęsknią, jak powiedziała Ostrowska... to może i dobrze :D

 • Re: "Ranczo": Dominator

  Wilkowyj (w sumie - całej Polski). Scenarzysta, reżyser i aktorzy już nie chcą dalej nad nim pracować, bo uważają, że wyeksploatowali temat. Zgadzam się z ich decyzją i ją szanuję, bo ogromnie lubię ten serial, a już od dwóch sezonów widzę znaczny spadek formy. Przecież teraz ten serial trzyma się wyłącznie dzięki polityce. Tak nie było w seriach 1-8. Wtedy każdy z czterech fundamentów ,,Rancza

 • Re: "Ranczo": Kobiety górą!

  A ludzie patrzą , patrzą na te powtórki, i uwierzyć nie mogą, że sami są częścią tak głupiego , prostackiego, niedouczonego społeczeństwa , jakiego obraz przekazują nam aktorzy Rancza. Seksistowskie zachowania kobiet, poniżanie i robienie z mężczyzn, debili. Partia PPU kwintesencją polskiej polityki. Czerepach pokazujący jak w soczewce prawdziwą twarz polityków Straszne.

 • Re: "Ranczo": Kobiety górą!

  Kożuchowską, czy Świderskim. Tutaj Reżyser miał świetne wyczucie do obsadzenia tej dwójki, zresztą cała obsada Rancza jest trafiona w punkt. W żadnym innym serialu nie ma takiego nagromadzenia genialnie zagranych i napisanych postaci. To zdecydowanie najlepszy serial jaki TVP wyprodukowała w ostatnich latach, który będzie jeszcze wiele lat powtarzany, a aktorzy wielokrotnie jeszcze będą pojawiać się

 • Re: "Ranczo": Zmiany, zmiany...

  Bardzo zla deczja o zakonczeniu Rancza!!!!!!!!!! Najlepszy serial !!! Przynajmniej cos sie dzieje, aktorzy swietnie graja!! Na smetny ,nudny ciagnacy sie jak flaki z olejem Klan maja czas i pieniaze chociaz ludzie juz nie chca tego ogladac. Ale coz widz jest tu chyba malo wazny!

 • Re: "Ranczo": Serial nokautuje konkurencję

  tak niewytłumaczalnie wysoką realizacyjnie formę, hm? Inne seriale już przy trzecim sezonie mają problem z zainteresowaniem widza. Adamczyk, Brutter i aktorzy z Ostrowską, Żakiem i całą galerią innych(...) emitowanych przez TVP1, TVP2, Polsat i TVN - nie ma ich prawie wcale. Ot, cała tajemnica Rancza :)