• Informacje na temat:

  aktorzy z serialu dom

Artykuły na temat: aktorzy z serialu dom
 • "Designated Survivor": Kiefer Sutherland o zakończeniu serialu

  Netflix poinformował oficjalnie o zakończeniu serialu "Designated Survivor" po trzecim sezonie (w zeszłym roku Netflix ocalił produkcję po tym, jak stacja ABC skasowała ją po dwóch seriach). Co myśli o tym Kiefer Sutherland, który wcielał się w głównego bohatera?

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • "Dom z papieru": Poznajcie nowych bohaterów

  Nowy sezon, nowe kłopoty, nowy napad... i nowi bohaterowie. Znamy szczegóły trzeciego sezonu "Domu z papieru"! Premiera serialu została zaplanowana na 19 lipca.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Plejada gwiazd w serialu kryminalnym „Kropla Prawdy - Angel's Share”

  Pierwszy sezon serialu kryminalnego „Kropla Prawdy” okazał się sporym sukcesem. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się nakręcić kolejną jego część. Najnowsza odsłona zachwyca nie tylko przemyślaną intrygą, ale i fantastyczną obsadą. W podróż do świata tajemnic i ludzkich żądz zabiorą nas m.in. Wojtek Zieliński, Lesław Żurek, Marek Siudym czy zjawiskowa Olga Bołądź.

 • Powstaje serial o życiu i karierze Eugeniusza Bodo

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Bodo", będącego opowieścią o życiu i karierze Eugeniusza Bodo. W roli amanta międzywojennego kina wystąpią Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. W ramach przygotowań do udziału w projekcie obaj aktorzy uczyli się śpiewu i stepowania - mają nadzieję, że dzięki temu uzyskają efekt niespotykany dotąd w polskiej telewizji.

 • "Dom z papieru": Serial bije kolejne rekordy

  ..."Dom z papieru" pozostaje najchętniej oglądaną nieanglojęzyczną produkcją Netflixa. W pierwszym tygodniu od premiery (19 lipca) trzeci sezon obejrzano w prawie 34 milionach gospodarstw domowych.

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Życie splotło się ze scenariuszem serialu...

  Producentka Katarzyna Kalicińska opowiada w wywiadzie dla PAP Life o kulisach powstawania szóstej serii serialu "Nad rozlewiskiem". "Życie splotło się ze scenariuszem" - mówi wspominając Małgorzatę Braunek.

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

Zdjęcia na temat: aktorzy z serialu dom
Wideo na temat: aktorzy z serialu dom
 • "M jak miłość": Przyszłość jest w ich rękach

  Na czym polega fenomen „M jak miłość”? Jak rozwiną się wątki Artura, Anety, Olka, czy Marcina? O kulisach pracy na planie najpopularniejszego serialu w Polsce opowiadają aktorzy: Mikołaj Roznerski(...) o prawdziwych emocjach, o tym, co się dzieje w życiu” mówi o serialu odtwórca roli Marcina, Mikołaj Roznerski. „To jest po prostu legenda, to jest potęga. Cieszę się, że mogę swój skromny udział

Dyskusje na temat: aktorzy z serialu dom
 • Re: "Codzienna 2 m. 3": O tym serialu pamiętają dziś tylko aktorzy, którzy w nim zagrali...

  , której wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas. Anatomia kłamstwa dot. Jedwabnego z pewnością będzie blokowana przez Przedsiębiorstwo Holocaust. Dom zbudowany ze znaczonych kart zagrożony

 • Re: "Dom nad rozlewiskiem": Mija 10 lat od premiery serialu

  Bardzo sympatyczny serial...z przyjemnością się oglądało..wszystcy aktorzy..na czele z p. Brodzik i Grabowskim..tworzyli normalność...a jeśli ktoś sie doszukuje szczególików to te ...ma....

 • Re: "M jak miłość" Nowe zagrożenie i... nowy dom!

  W tak krótkim czasie dwa 3 pogrzeby a tu już planują dwa następne :D Czy wszyscy aktorzy mają już dość grania w tym serialu? :D

 • Re: Tu jest mój "Dom", czyli jak Andrzej Talar został Szkotem.

  Tylko aby w tym serialu nie były aktoreczki i aktorzy z innych seriali bo wtedy będzie klapa.Proponuję wrzucić nowych zdolnych studentów po wykształceniu aktorskim.Niech będzie to nowa jakość anie stare badziewie typu Karolak gdzie trzeba się wpatrzeć w film,żeby wiedzieć jaki to jest serial.

 • Re: William Shockley obecnie

  W ogóle, gdzie Ci czarnoskórzy aktorzy, ten kowal i jego żona, pamiętam taki straszny odcinek, kiedy Klu-Klux-Klan najechał ich dom i obcięli jej włosy... Okropny był ten odcinek. I ta ruda aktorka, która w serialu "oswoiła" tego Hulka, uczyła go czytać, pisać itp. ;)

 • Re: Twarz nie jest tylko na pokaz

  A ja pana kojarze jako buntownika ze serialu ''DOM'' no i Przystań ! Szkoda że nie ma kontynuacji tych seriali......Jest pan super ! Taki tajemniczy,szorski a jednocześnie otwarty.Dlaczego ,aktorzy ,którzy mają ustabilizowane spkojne życie osob.grają role jakby odwrotne ,pełne zawirowań osob.,uczuć,zdrad ,szukających czegoś w życiu ,mam tu na myśli wł.Bukowskiego i Opanie Bartka ...........

 • Re: Twarz nie jest tylko na pokaz

  A ja pana kojarze jako buntownika ze serialu ''DOM'' no i Przystań ! Szkoda że nie ma kontynuacji tych seriali......Jest pan super ! Taki tajemniczy,szorski a jednocześnie otwarty.Dlaczego ,aktorzy ,którzy mają ustabilizowane spkojne życie osob.grają role jakby odwrotne ,pełne zawirowań osob.,uczuć,zdrad ,szukających czegoś w życiu ,mam tu na myśli wł.Bukowskiego i Opanie Bartka ...........

 • Re: Dlaczego odchodzą z seriali?

  Najgorsze jest to, że te filmy do których poszli, są taką samą szmirą jak te seriale, z których odeszli. Ci aktorzy, reżyserzy i scenarzyści powinni zmienić zawody. W Polsce od wielu lat nie nakręcono przyzwoitego filmu i serialu. Nie zgadzam sie ,ze od lat nie nakrecono dobrego serialu czy filmu. "Czas honoru" czy "Tajemnica twierdzy szyfrow" to seriale rewelacyjnie zagrane , opowiadajace