• Informacje na temat:

  aktorzy z serialu galeria

Artykuły na temat: aktorzy z serialu galeria
 • "Galeria": Wojciech Medyński mistrzem improwizacji

  Co jest interesującego w roli Piotra Orczyńskiego z serialu "Galeria"? - Mój bohater ma za sobą kryminalną przeszłość. Myślę, że ciekawym aspektem jest to, że wykonał krok, aby wprowadzić zmiany(...) i kabareciarzy. Na czym polega ta forma przedstawień? - Spektakle impro to ściśle określone gry i zabawy - nie ma ani reżysera, ani scenariusza, a aktorzy grają wszystko, o co tylko poprosi publiczność...

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

 • "Zabójcze umysły": CBS zamawia finałowy sezon serialu

  ...gościnnie wystąpią aktorzy, którzy rozstali się już z produkcją CBS - Mandy Patinkin, Thomas Gibson czy Shemar Moore. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali...

 • "Galeria": Piekielnie trudne sceny

  Ola Kisio pierwszą kobietą Kuby Wróblewskiego? Oboje nie znali się i spotkali się po raz pierwszy na planie "Galerii". Z marszu czekało na nich trudne zadanie - sceny miłosne.

 • Trzeci sezon "Galerii" już w styczniu w Jedynce!

  Zaraz po Nowym Roku, 3 stycznia na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.

 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • "Watchmen": Jeremy Irons zagra główną rolę w serialu HBO

  Powiększa się obsada nowego serialu HBO. Tym razem do produkcji dołączył Jeremy Irons, który zagra jedną z głównych ról. Niedawno w obsadzie znaleźli się również Tom Mison, Frances Fisher & Jacob Ming-Trent.

 • Wojciech Medyński: Mistrz improwizacji

  Wojciech Medyński nie lubi robić planów na przyszłość, żyje chwilą. Obsadzany w rolach czarnych charakterów, zaskakuje w spektaklu komediowym. Zdarza mu się również grać... damską torebkę i zeszłoroczny śnieg.

 • "Imię róży": Zapowiedź włoskiego serialu. Piotr Adamczyk w obsadzie

  W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak John Turturro, Rupert Everett, Sebastian Koch, Damien Hardung, Michael Emerson, Fabrizio Bentivoglio, Greta Scarano, Stefano Fresi, Alessio Boni. Na ekranie pojawi się także Piotr Adamczyk. Serial wyprodukowany przez włoską telewizję RAI będzie się składać z ośmiu odcinków. Premiera została zaplanowana na 4 marca 2019 roku. Jak na razie nie wiemy, czy...

 • "Moda na sukces" w Polsce?

  "Moda na sukces" będzie kręcona u nas? To jest całkiem realne! Taką wiadomość przekazał na jednym z portali społecznościowych producent serialu, Casey Kasprzyk.

Zdjęcia na temat: aktorzy z serialu galeria
Wideo na temat: aktorzy z serialu galeria