• Informacje na temat:

  aktorzy ze złotopolskich

Artykuły na temat: aktorzy ze złotopolskich
 • "Złotopolscy": Mija 19 lat od dnia emisji 1. odcinka niezapomnianego serialu

  ...19 lat temu – 23 czerwca 1997 roku – prawie 10 milionów Polaków zasiadło przed telewizorami, bo obejrzeć pierwszy z trzech odcinków pilotażowych nowego serialu i zdecydować, czy powinien zagościć w ramówce Dwójki na dłużej . Opowieść o dwóch gałęziach rodu skłóconych ze sobą od pokoleń Złotopolskich bardzo się spodobała i doczekała 1121 odcinków.

 • Aktorzy serialu "Złotopolscy" o Annie Przybylskiej

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką.

 • "Strażacy": Andrzej Piaseczny znów zagra w serialu?

  Jeden z najlepszych polskich wokalistów - Andrzej Piaseczny, czyli niezapomniany Kacper Górniak ze "Złotopolskich" - bardzo poważnie myśli o powrocie do aktorstwa. Podobno marzy, by dołączyć do obsady... "Strażaków"!

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • "Recepta na miłość": Szykuje się nowy serial!

  Znakomici aktorzy, emocje i piękna sceneria... Czy owiany tajemnicą serial, który powstaje w Kazimierzu Dolnym, okaże się przebojem?

 • Komediowy przepis na sukces?

  Telewizja Puls produkuje swój pierwszy serial komediowy, w którym zagrają wielkie gwiazdy. Czy to wystarczy, by widzowie pokochali "Przypadki Cezarego P."? Przekonamy się już za kilka tygodni.

 • ​Tłum gwiazd na premierze "Sępa"

  Dziś na ekrany kin w całej Polsce wchodzi debiutancki film Eugeniusza Korina "Sęp" z Michałem Żebrowskim, czyli profesorem Falkowiczem z "Na dobre i na złe", Danielem Olbrychskim, czyli Arkadiuszem Nowikiem z "Klanu", i Anną Przybylską, czyli Marylką Baką ze "Złotopolskich". Byliśmy na galowej premierze "Sępa"!

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Gwiazdy wspierają IV "Onko-Olimpiadę"

  ...​Anna Przybylska, czyli niezapomniana Marylka Baka ze "Złotopolskich", została ambasadorką IV Międzynarodowych Igrzysk Sportowych "Onko-Olimpiada 2012". Już w najbliższą sobotę na stadionie lekkoatletycznym warszawskiej AWF pojawią się też inne gwiazdy wspierające podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, która jest organizatorem imprezy.

 • Powstanie Warszawskie: Aktorzy też walczyli

  Danuta Szaflarska, Alina Janowska, Irena Kwiatkowska, Leon Niemczyk, Andrzej Łapicki, Zdzisław Maklakiewicz. Znamy ich jako odtwórców niezapomnianych ról. Warto przypomnieć, że w Powstaniu Warszawskim zasłynęli czymś więcej niż aktorskim talentem.

Zdjęcia na temat: aktorzy ze złotopolskich
Wideo na temat: aktorzy ze złotopolskich
 • Aktorzy ze "Złotopolskich" wspominają Annę Przybylską

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką. - Niektórzy aktorzy długo przygotowują się do swoich ról. Ona potrafiła wejść i mówić - wspominał Piotr Szwedes, serialowy partner sympatycznej "Marylki". Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem. W 2013 roku u aktorki zdiagnozowano

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Jubileusz "Złotopolskich"

  Jubileusz "Złotopolskich" - 14.12.2008. Z okazji 1000. odcinka telenoweli aktorzy opowiadają o swoich doświadczeniach na planie.

 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

Dyskusje na temat: aktorzy ze złotopolskich
 • Re: Pierwsza miłość

  Nie cierpię wątku, który dzieje się we Wadlewie. Zawsze wtedy zmieniam kanał. Ehh takie sztuczne pojęcie wsi, jakby jakiejś wyobcowanej nibylandii... do tego Ci aktorzy rodem ze złotopolskich... szkoda słów.

 • Jakie są serialowe rodziny?

  Kiepscy, Daleko od noszy, Graczykowie, Ranczo, Miodowe lata to są moje ulubione seriale, pełne świetnego humoru, ironicznego spojrzenia na nasze przywary, świetnie napisane dialogi i przede wszystkim doskonali aktorzy którzy wspaniale grają, pozostałe seriale to nudne tasiemce, przesłodzone byle jak zagrane, no może z wyjątkiem Złotopolskich, jeszcze zapomniałam o Rodzinie zastępczej, też świetny

 • Re: A co wydarzy się w serialowej Grabinie? ...

  dobrze, że pojawia się Kisielowa. Ale dlaczego to jest Sklepowa ze Złotopolskich? Naprawdę nie ma innych sympatycznych aktorek w Polsce? Dlatego też dajcie spokój Andrzejowi, mężowi Marty. Niech go tu jakoś szlak trafi i niech gra w tych innych pięciu czy sześciu serialach, w których gra siebie. M... to piecież już marka jest. Jeśli tu będą grać aktorzy z wszystkich innych seriali, to będzie

 • Re: Potrzebowała zmiany

  Moim zdaniem Rodzinka.pl obok Czasu honoru to jeden z lepszych polskich seriali obecnie nadawanych w telewizji. Z całym szacunkiem dla pozostałych seriali i aktorów w nich grających, ale zarówno w Klanie, Złotopolskich, M jak miłość, Plebani, Księdzu Mateuszu nic się nie dzieje, fabuła stała się mdła aktorzy klepią swoje kwestie jakby czytali prognozę pogody. Rodzinka pl to coś nowego, obawiam