• Informacje na temat:

  al kaida i największe ataki

Artykuły na temat: al kaida i największe ataki
 • Zagraniczne hity na jesień 2013!

  ...kryminaliści nie dają im chwili wytchnienia. Ray walczy o życie po zranieniu przez swojego największego wroga. Co zrobi Langston, kiedy się wyliże? Oczywiście, zacznie ścigać Haskella do(...) denerwować Seeley’a. Zaś Cam (Tamara Taylor) zdobyła się na odwagę i przyznała się przed przyjaciółmi, że spotyka się z Arastoo (Pej Vahdat). Spokój w Instytucie Jeffersona zmącił powrót największego...

 • "Karbala": Polacy na wojnie w Iraku

  Trwają zdjęcia do filmu "Karbala" - pełnometrażowej opowieści o mało znanej bitwie Polaków stoczonej z Al-Kaidą w Iraku w 2004 roku. Premiera filmu została zaplanowana na jesień 2015.

 • "Ocalony" : Wszyscy za jednego

  "Ocalony" jest ekranizacją autobiograficznej powieści Marcusa Luttrella (napisanej wespół z Patrickiem Robinsonem), opowiadającej o brawurowej misji czterech komandosów Navy SEALs, którzy mieli za zadanie zneutralizować jednego z przywódców Al-Kaidy.

 • Michael Moore o Blairze?

  Kontrowersyjny amerykański reżyser Michael Moore, którego krytyczny wobec polityki George'a Busha film "Fahrenheit 9.11" święci triumfy w amerykańskich kinach, mimo wcześniejszych zapowiedzi nie wyklucza, że zrealizuje dokument o brytyjskim premierze Tonym Blairze. W środowym (7 lipca) wywiadzie dla stacji BBC Radio 4 Today, powiedział, że jednak chciałby zrobić film o największym sojuszniku George'a Busha.

 • Film o tym, jak zginął bin Laden

  Prawie 2,7 mln widzów oglądało w USA pierwszy film opowiadający o operacji, która doprowadziła do zabicia przez amerykańskie siły specjalne Osamy bin Ladena - podał kanał National Geographic.

Wideo na temat: al kaida i największe ataki
 • Coś

  Prequel dreszczowca "Coś", jednego z najlepszych filmów SF w historii kina, a jednocześnie przełomowego obrazu w karierze reżysera Johna Carpentera i gwiazdora Kurta Russella. Twórcy "Świtu żywych trupów" oraz "Oszukać przeznaczenie 5" wracają na Antarktydę, by przedstawić dramatyczne wydarzenia poprzedzające atak pozaziemskiego monstrum na bazę amerykańskich naukowców. Gdy pod pokrywą lodową odnaleziony zostaje gigantyczny pojazd kosmiczny, światowej sławy naukowiec Sander Halvorson...

 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...

 • Co jest grane?

  Największe gwiazdy kina na jednym ekranie: Robert De Niro, Sean Penn oraz Bruce Willis, w komedii twórców "Poznaj moich rodziców" i "Depresji gangstera" wyreżyserowanej przez pięciokrotnego zdobywcę Oscara Barry'ego Levinsona. Zabawna komedia o perypetiach producenta filmowego, któremu wszyscy wchodzą na głowę, a on sam boryka się z kolejnym rozwodem.