• Informacje na temat:

  al pacino rodzina

Artykuły na temat: al pacino rodzina
 • Gwiazdy na stresie

  ..."Stres zmienia wszystko" - powiada aktor Al Pacino. "Jednych mobilizuje, a innych wykańcza". Czy gwiazdy polskich seriali mają stresy? A jeśli tak, to jak sobie z nimi radzą?

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Była na ustach całego świata. Co stało się z Sheryl Lee?

  ...oraz filmach. Nie zapomniała również o swojej pierwszej pasji - teatrze. Wystąpiła na Broadwayu m.in. u boku Ala Pacino w przedstawieniu na podstawie sztuki Oscara Wilda. Od 1990 roku regularnie...

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Znamy listę nominowanych do Złotych Globów!

  ..." "Teoria wielkiego podrywu" "Współczesna rodzina" Najlepszy aktor w serialu komediowym: Jason Bateman ("Arrested Development") Don Cheadle ("Kłamstwa na sprzedaż") Michael J. Fox ("The Michael(...)") Idris Elba ("Luther") Al Pacino ("Phil Spector") Michael Douglas ("Wielki Liberace") Najlepsza aktorka w mini-serialu lub filmie telewizyjnym: Helena Bonham Carter ("Burton and Taylor") Rebecca...

 • Al Pacino jako Phil Spector

  Trwają zdjęcia do nowej produkcji HBO, opowiadającej o życiu słynnego producenta muzycznego Phila Spectora. W głównej roli zobaczymy Ala Pacino.

 • Maciej Góraj był nadzieją polskiego kina. Z dnia na dzień stracił wszystko

  .... Kiedyś byli parą. To jej opowiadał o marzeniu, że chciałby grać jak Al Pacino. Hanna pracowała jako dekoratorka. - Uratowała mi życie - mówi nie ukrywając wzruszenia. - Była mi przeznaczona. To...

 • Al Pacino trenerem futbolu

  Al Pacino wcieli się w główną rolę trenera futbolu amerykańskiego, Joe Paterno, w adaptacji biografii autorstwa Joe Posnanskiego.

 • "Przyjaciele": Edycja jubileuszowa na 20-lecie kultowego serialu

  .... Trzymaliśmy kciuki za Joeya, który powinien otrzymać rolę Ala Pacino, a nie tylko  pupy sławnego aktora. Pogodziliśmy się z losem i dzieliliśmy optymizm, z jakim Phoebe patrzyła w przyszłość. Tak samo mocno jak...

 • "Natchniony szaleniec" Al Pacino

  Na tegorocznym weneckim festiwalu oprócz nowego filmu znanej piosenkarki Madonny pojawiły się również premiery wyreżyserowane przez aktorów, którzy bardzo często już po raz wtóry próbują swoich sił jako reżyserzy.