• Informacje na temat:

  ala janosz jest jak jest

Artykuły na temat: ala janosz jest jak jest
 • Ala Janosz wściekła! Oskarża producenta kaszek dla dzieci!

  Alicja Janosz nie kryje swojego oburzenia! Nie pozwoli, aby więcej truli jej pociechę!

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Ala Janosz pożaliła się na księdza! Skrytykował ją podczas kazania!

  Alicja Janosz (30 l.) pojawiła się ostatnio w programie Wojtka Jagielskiego, gdzie opowiedziała o nowej płycie oraz o księdzu, który bardzo ją uraził!

 • Tabb & Sound'n'Grace "Dach": Piosenka o potędze miłości

  Pozostający do tej pory nieco w ukryciu producent i kompozytor Bartosz "Tabb" Zielony (m.in. Mezo i Grzegorz Hyży) wychodzi z cienia. Przebój "Dach" nagrany z chórem Sound'n'Grace zapowiada jego płytę.

 • Alicja Janosz ma powody do radości! Świętuje razem z mężem!

  Alicja Janosz (34 l.) zdobyła popularność w 2002 roku, kiedy to wygrała muzyczne show "Idol". Choć teraz jest jej znacznie mniej w show-biznesie, to wygląda na to, że jest bardzo szczęśliwa i ostatnio nie brakowało jej powodów do świętowania!

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • Alicja Janosz pokazała, jak karmić piersią!

  Ala Janosz (29 l.) też chce zostać "sexy mamą"?

 • Ala Janosz: "To dopiero początek"

  Alicja Janosz śpiewała "od zawsze". Sympatyczna 17-latka wygrała szereg festiwali i konkursów, przez rok występowała w musicalu "Piotruś Pan" Janusza Józefowicza. Sławę przyniosła jej wygrana w czerwcu 2002 roku w pierwszej edycji polskiej wersji programu "Idol". Trzy miesiące po zwycięstwie, ukazał się jej debiutancki album, zatytułowany "Ala Janosz". Piosenkarka w rozmowie z INTERIA.PL

 • Alicja Janosz wściekła na organizatorów Rawa Blues!

  Pamiętacie Alicję Janosz (28 l.), zwyciężczynię pierwszej edycji "Idola"? Wokalistka w sobotę (5 października) wystąpiła w Katowicach na festiwalu Rawa Blues. Dziś tego bardzo żałuje!

 • Ala Janosz: Drugi album jesienią

  Polska publiczność już wkrótce będzie mogła usłyszeć nową piosenkę Ali Janosz. Utwór "Przyjaciel - dobra rzecz" będzie tematem przewodnim animowanego filmu "Księga dżungli 2". Premiera kinowa odbędzie się 21 marca. Ala planuje także nagranie drugiej płyty studyjnej.

Wideo na temat: ala janosz jest jak jest
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Żyła sobie baba

  Lata 1909-1921. Rosyjska wioska przeżywa ciężkie chwile: wojnę światową, rewolucję, wojnę ojczyźnianą. Film opowiada historię Baby, zwykłej prawosławnej dziewczyny z bezimiennej rosyjskiej wsi. Nie za ładnej, ale też nie za brzydkiej. Może tylko nieco nieporadnej i naiwnej. Przez pryzmat jej życia i miłości zostają ukazane losy państwa i krwawe karty historii. Poprzez Babę i jej zmagania poznajemy również skomplikowane relacje międzyludzkie panujące w wiosce, niepisane reguły, które definiują...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.