• Informacje na temat:

  ala staniszewska

Artykuły na temat: ala staniszewska
 • Kuba spędzi noc z Alą!

  Zdradzamy, że Kuba spędzi noc z Alą w 767. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 11 października). Jak do tego dojdzie? Otóż Ala przyjdzie zapłakana do domu na Deszczowej. Wyzna Kubie, że jej(...) nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie doznał bowiem żadnego poważnego urazu. Ala z radości rzuci się Kubie na szyję i zacznie go namiętnie całować… Co na to Ziober? Z początku będzie się opierał. -Alu...

 • Beneficjenci Splendoru: Posłuchaj przed premierą!

  "Tęczy wybielacz" to drugi album Beneficjentów Splendoru, solowego projektu muzyka i dziennikarza Marcina Staniszewskiego, który w 2009 roku udanie zadebiutował płytą "Trendywaty chłopiec".

 • ​Tu się tyle dzieje!

  Które zakątki Polski warto odwiedzić w czasie wakacji? Sandra Staniszewska poleca swoje rodzinne miasto: Zieloną Górę! A po urlopie koniecznie trzeba nadrobić zaległości i sprawdzić, co wydarzy się u jej serialowej bohaterki, Izy!

 • Japończyk w "M jak miłość"

  Chciał zostać tłumaczem polskiego, ale życie zweryfikowało te plany. Jako pierwszy Japończyk ukończył wydział aktorski PWST w Krakowie. W serialu jego bohater, Taro, na początek zdemoluje bistro "Za rogiem".

 • Pokaz mody... ekologicznej. Gwiazdy na wybiegu!

  Julia Pietrucha, czyli Ala Staniszewska z "M jak miłość", i Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", były największymi gwiazdami pokazu pierwszej ekologicznej kolekcji Odzieżowego Pola.

 • "Kamienie na szaniec": Miłość w czasach wojny

  Okrucieństwo wojny nie było w stanie zdusić w nich miłości. Trzej bohaterowie Kamieni na szaniec potrafili bezgranicznie kochać nie tylko Ojczyznę, ale i kobiety stojące u ich boku. Dziewczyny Zośki, Rudego i Alka poznamy lepiej już 7 marca, kiedy na ekrany kin wejdzie nowy film Roberta Glińskiego.

 • Trzeba walczyć o marzenia

  Na planie "M jak miłość" Sandra Staniszewska czuje się jak ryba w wodzie. Jest przebojowa i pewna siebie. Tak jak jej bohaterka Iza, która została nową szefową i partnerką Pawła! Da Zduńskiemu wszystko, czego potrzebuje, co nie spodoba się Madzi...

 • "Mam Talent": Człowiek-guma, rajskie ptaki i kłótnia o uczestników

  W trzecim odcinku "Mam Talent" wyemitowanym w sobotę (21 września) mogliśmy obejrzeć zmagania uczestników castingu w Krakowie. Poziom był bardzo wyrównany, ale szczególną uwagę zwrócili na siebie wyjątkowo giętki Sebastian Kowalski, tancerki orientalne z Sihir Stars oraz iluzjonista Krystian Minda.

 • Będzie buzi-buzi

  ...uwagę na kandydatkę na swoją drugą połowę. Dlatego właśnie Staniszewska sama przystąpi do działania. Gdy Ziober ofiaruje jej w prezencie płytę z romantycznymi piosenkami, ona postanowi zrewanżować mu...

 • Czas na stabilizację

  Od kilku miesięcy spędza więcej czasu na planie "M jak miłość", bo scenarzyści rozwinęli wątki z udziałem jego bohatera. Wszystko wskazuje na to, że Paweł wreszcie znajdzie miłość swojego życia.

Zdjęcia na temat: ala staniszewska
 • Ala Staniszewska - asystentka
Wideo na temat: ala staniszewska
 • Ale cyrk 3D

  Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może...

 • Boso, ale na rowerze

  Lata 80. XX wieku, małe miasteczko w Belgii. Trzynastoletni Gunter Strobbe mieszka wraz z ojcem i trzema wujkami w domu swych dziadków. Spokój i cisza nie są tu częstym gościem. Strobbowie to głównie hazardziści, pijacy i kobieciarze, żyjący w atmosferze błogiego lenistwa, nieróbstwa, kłótni, a przede wszystkim zakrapianej alkoholem wyśmienitej i szalonej zabawy. Absurdalne pomysły są tu na porządku dziennym, a im bardziej szalone, tym lepiej, bo wszyscy realizują je z większym zapałem....

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.

Dyskusje na temat: ala staniszewska