• Informacje na temat:

  alagna roberto

Artykuły na temat: alagna roberto
 • Aleksandra Kurzak urodziła!

  .... Ojcem dziecka jest Roberto Alagna, bardzo ceniony muzyk operowy. Para wybrała już imię dla swojej pociechy. Małą nazwali dość oryginalnie... Maléna. Szczęśliwi rodzice pierwsze miesiące po porodzie planują spędzić w Polsce. Potem zamierzają wyjechać do ojczyzny Roberto. Mama i córeczka czują się świetnie, co widać na zdjęciu, które zamieściła w sieci... Gratulujemy!

 • Franco Zeffirelli na wojennej ścieżce z La Scalą

  Słynny włoski reżyser Franco Zeffirelli chce procesować się z mediolańską La Scalą, z którą był związany przez kilka dekad. Teatrowi zarzucił, że sprzedał operze w Kazachstanie wystawioną przez niego 8 lat temu wersję "Aidy" Giuseppe Verdiego.

 • Śpiewak w dżinsach u Zefirellego

  Sensacyjny przebieg miało niedzielne wystawienie "Aidy" Giuseppe Verdiego w mediolańskiej La Scali. Wśród gwizdów scenę nieoczekiwanie opuścił tenor Roberto Alagna, a zastąpił go inny śpiewak... w dżinsach i koszuli. Operę Verdiego wystawił znany włoski reżyser filmowy Franco Zefirelli.

 • Oddała mu się całkowicie!

  Na ekrany kin we Francji wchodzi w środę film fabularny "Kobiety, które kochały Ryszarda Wagnera", w którym jedną z głównych ról - żony wielkiego kompozytora Cosimy von Bullow - gra francusko-polska aktorka Elisabeth Duda.