• Informacje na temat:

  alan andersz 39

Artykuły na temat: alan andersz 39
 • ​Alan Andersz wspomina tragiczny wypadek. "Najgorsze piekło przeszli moi najbliżsi"

  Aktor znany z serialu "39 i pół" opublikował na Instagramie post, w którym wspomina tragiczny wypadek sprzed 7 lat. "Najgorsze piekło przeszli moi najbliżsi" - napisał w poruszającym wpisie.

 • Alan Andersz - król parkietu

  Alan Andersz, znany z serial u "39 i pół", ma nadzieję, że podczas sylwestrowej imprezy nie zabraknie rytmów latynoamerykańskich.

 • Alan Andersz (28 l.) był niezłym słodziakiem w dzieciństwie! Aktor często wraca wspomnieniami do dawnych lat.

 • Alan Andersz walczy o życie

  Alan Andersz, 24-letni aktor znany m.in. z serialu "39 i pół", walczy o życie! Jest w stanie krytycznym.

 • Alan Andersz wraca do show-biznesu?

  Alan Andersz (27 l.) pozbierał się już po swoim nieszczęśliwym wypadku sprzed kilku lat. Czy to oznacza, że znowu zobaczymy go w telewizji?

 • Samobójstwo w "39 i pół"

  Po nieudanej próbie samobójczej Darek Jankowski (Tomasz Karolak) trafia do szpitala, a przy jego łóżku gromadzi się cała rodzina. Prezentujemy 13. odcinek serial u "39 i pół", który zobaczymy na wiosnę przyszłego roku.

 • 39 i pół tygodnia

  W "39 i pół tygodnia" uwielbiany bohater Darek Jankowski (Tomasz Karolak) powraca! Nieprzytomny Darek trafia na oddział intensywnej terapii. Obrazy przelatują...

 • Lawina kłopotów w "39 i pół"

  Ojcostwo to spore wyzwanie dla mężczyzny, który dopiero niedawno zaczął wchodzić w (nieco opóźnioną) dorosłość. A jeśli dodać do tego świadomość, że wkrótce zostanie dziadkiem, to ciężar może być ponad siły Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak).Szykuje się lawina kłopotów w serial u "39 i pół".

 • "39 i pół tygodnia": Zapowiedź serialu

  ...„39 i pół tygodnia”, czyli serial przedstawiający dalsze losy bohaterów produkcji "39 i pół", zadebiutuje na antenie tej jesieni. Zobaczcie zapowiedź!

 • "39 i pół" - Darek za kratami?

  Darek Jankowski (Tomasz Karolak) znowu w stresie. Grozi mu odsiadka za rzekomą defraudację firmowych pieniędzy. Czy uda mu się udowodnić swoją niewinność?

Wideo na temat: alan andersz 39
 • Marina Łuczenko-Szczęsna zażartowała z Alana Andersza!

  Alan Andersz (30 l.) podczas konferencji prasowej serialu „39 i pół tygodnia” opowiedział o traumatycznym przeżyciu związanym z niewybrednym komentarzem Mariny Łuczenko-Szczęsnej w kierunku jego postaci (Patryka Jankowskiego). Wokalistka powiedziała, że aktor nie miał na sobie nic modnego i jest biedny! Dodatkowo nasz reporter zapytał go, dlaczego 10 lat temu nie zainteresował się aktualną

 • Plan B

  "Plan B" to komedia, która w zabawny i przewrotny sposób bierze pod lupę sprawy randkowania, miłości, małżeństwa i zakładania rodziny. A wszystko to w dość nietypowej kolejności... Po latach nieskutecznego umawiania się na randki Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na 'tego jedynego' trwa w jej przypadku zdecydowanie zbyt długo. Zdeterminowana, żeby w końcu zostać matką, bierze sprawy w swoje ręce, umawia się na wizytę u lekarza i postanawia zostać samotną matką. Tego samego...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

Dyskusje na temat: alan andersz 39
 • Re: Alan Andersz narozrabia w serialu "To nie koniec świata"

  Faktycznie trochę gra siebie, i te teksty w serialu, że "marnuje talent", coś w tym jest. Nie zgadzam się z opiniami, że jest słabym aktorem, był świetny w 39 i pół i w Obławie, nie jest gorszy od wielu aktorów po szkole, ma w sobie dużo naturalności.