• Informacje na temat:

  alan andersz i antek królikowski

Artykuły na temat: alan andersz i antek królikowski
 • Przyjaźń Antka Królikowskiego i Alana Andersza prawie skończyła się śmiertelnym wypadkiem! Teraz zabrali głos

  Antek Królikowski (30 l.) i Alan Andersz (31 l.) spędzali w przeszłości ze sobą dużo czasu. Ich relacja opierała się głównie na imprezowaniu. Wszystko zmieniło się, gdy podczas urodzinowej imprezy Antka, Alan spadł ze schodów i uległ poważnemu wypadkowi. Feralny dzień położył kres na ich relacji. Dopiero po latach, Alan przerwał milczenie i zdradził, jak wyglądają obecnie jego relacje z aktorem.

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

 • Antek Królikowski opiekuje się Anderszem

  ...23-letni Antek Królikowski nie zostawił przyjaciela w potrzebie!

 • Alan Andersz przesłuchany w szpitalu

  24-letni aktor, który w piątek, 17 lutego, podczas imprezy urodzinowej swojego kolegi, Antka Królikowskiego, spadł ze schodów i uderzył głową o donicę, został przesłuchany przez policję.

 • Andersz: Tutaj doszło do tragedii

  Luksusowa willa na warszawskim Mokotowie - to tutaj Antek Królikowski zorganizował urodziny, w trakcie których jego kolega, Alan Andersz (24 l.), trafił do szpitala. Jest to miejsce, gdzie młodzi warszawiacy mogą się zabawić...

 • Oberwał, bo gwiazdorzył?!

  Tą wiadomością żyje cała Polska. 24-letni Alan Andersz, aktor znany z serialu "38 i pół", trafił w piątek, 17 lutego, do jednego z warszawskich szpitali po wylewie krwi do mózgu. Na miejscu lekarze przeprowadzili trepanację czaszki. To, jak silny jest doznany przez niego uraz, okaże się dopiero, kiedy aktor zostanie wybudzony ze śpiączki farmakologicznej.

 • Sąd: Andersz był pijany, agresywny i pierwszy zadał cios!

  Warszawski sąd uznał, że to Alan Andersz (25 l.) na pamiętnych urodzinach Antka Królikowskiego był pijany, agresywny i wszczął bójkę.

 • Kryzys 40-latka w nowym serialu

  W minionym tygodniu ruszyły zdjęcia do nowego serial u TVN. "39 i pół" to zwariowana komedia obyczajowa o kryzysie wieku średniego w męskim wydaniu. Wiecznie niedojrzały postpunkowiec - Darek Jankowski, tuż przed swoimi czterdziestymi urodzinami uświadamia sobie, że w jego życiu panuje totalny bałagan.

 • Andersz: Mamo, nie czuję się zajebiście

  To pierwsze słowa, jakie padły z ust wybudzonego ze śpiączki aktora. "Odzyskałam syna" - mówiła ze łzami w oczach Danuta Andersz.

 • Andersz stracił pracę?

  Już tylko tydzień pozostał do emisji pierwszego odcinka show "Tylko taniec". Wszystko wskazuje na to, że 24-letni Alan Andersz może pożegnać się z jurorskim fotelem.