• Informacje na temat:

  alan andersz plan serialu

Artykuły na temat: alan andersz plan serialu
 • "Na sygnale": Alan Andersz jako gwiazdor w niebezpieczeństwie!

  Ratownicy docierają na planu serialu, gdzie zasłabł nagle gwiazdor produkcji - Adrian Devide (w tej roli: Alan Andersz). Niepokojące objawy mają także inni członkowie ekipy i Piotr podejrzewa zatrucie tlenkiem węgla. A po chwili - wbrew przepisom - wbiega razem z Adamem do kamienicy, w której jest czad, by pomóc kolejnym ofiarom. Zapraszamy na 59. odcinek "Na sygnale", a w nim...

 • Sepleniący Bryndal w serialu

  Nowa produkcja TVN - serial "39 i pół", już zdążyła przyzwyczaić swoich fanów do znanych twarzy w epizodach. W najbliższym - trzecim - odcinku na ekranie w niewielkich rolach pojawią się wokalista Lady Pank - Janusz Panasewicz wcielający się we właściciela komisu muzycznego oraz Stefano Terrazzino jako tajemniczy Zorro zabiegający o względy Anki (Daria Widawska).

 • “Na sygnale": Strzelecki znajdzie się krok od śmierci!

  Artur Devide (Alan Andersz), gwiazdor popularnego serialu o strażakach pt. “Prawdziwe męstwo", oraz jego koledzy z planu znajdą się w obliczu prawdziwego zagrożenia. Krok od śmierci będą też sami ratownicy! Sprawdź szczegóły!

 • Karolak producentem muzycznym

  12 sierpnia, po kilkumiesięcznej przerwie i intensywnych pracach scenariuszowych do drugiej serii, twórcy "39 i pół" z radością wrócili na plan zdjęciowy.

 • "Barwy szczęścia": Zazdrość i prawy sierpowy!

  Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”... i pokaźna dawka tajemnic oraz kłamstw! Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • Teraz będzie zwalczał zło!

  Po zakończeniu emisji serialu "39 i pół" Alan Andersz, który grał tam Patryka Jankowskiego, zniknął z małego ekranu. Jednak nie oznacza to, że nic nie robił w tym czasie. Teraz kręci zdjęcia do "Układu warszawskiego".

 • "Co zrobisz, jak wiesz, że nic nie zrobisz"…

  Adam Ferency, Bartłomiej Topa, i Alan Andersz zdradzają kulisy "Układu warszawskiego" - na poważnie i z przymrużeniem oka...

 • "39 i pół": Będzie ciąg dalszy

  ...się także Daria Widawska i Alan Andersz. - Z tego, co wiem, wszyscy przyjęli zaproszenie do kontynuacji. Oczywiście, będą także nowe wątki, postaci, a co za tym idzie, kolejne nazwiska(...)- To prawda. Już wkrótce wracamy na plan, żeby pracować nad nowymi odcinkami, które zadebiutują na antenie TVN jesienią - potwierdza odtwórca głównej roli Tomasz Karolak, nie kryjąc swojej radości...

 • Powstaje nowy serial. Bardzo mocna obsada!

  W środę, 9 marca, w podwarszawskim Konstancinie, zawiązano "Układ Warszawski". Pod tym tajemniczym hasłem kryje się pierwszy klaps na planie nowego serialu.

 • Z bronią jej do twarzy

  Jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, Olga Bołądź, w tym tygodniu pojawi się w nowym serialu "Układ warszawski".