• Informacje na temat:

  alan andersz rodzina

Artykuły na temat: alan andersz rodzina
 • "39 i pół tygodnia": Trwają zdjęcia

  Trwają zdjęcia do serialu „39 i pół tygodnia”. W rolach głównych Tomasz Karolak, Daria Widawska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Magdalena Lamparska, Alan Andersz i inni. Tym razem Darek, główny bohater, zatrzyma się na największym życiowym zakręcie.

 • Nowy, kryminalno-komediowy serial TVN

  Już niebawem na ekranach TVN zadebiutuje nowy serial "Układ warszawski".Będzie to opowieść kryminalna z wątkami komediowymi - pełna zaskakujących zwrotów akcji historia młodego analityka policyjnego Marka Opornego.

 • "39 i pół tygodnia": Córka Karolaka w kontynuacji serialu!

  ...w niepokornego Darka, który postanawia zmienić swoje życie i odzyskać rodzinę. W serialu postać grana przez Karolaka jest mężem Anki (Daria Widawska) oraz ojcem Patryka (Alan Andersz) i Amandy (Marina(...) produkcji trwają już od zeszłego roku, a na planie znów pojawili się m.in. wspomniany już Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz czy Magdalena Lamparska. Kolejna odsłona serialu ma pojawić się...

 • Samobójstwo w "39 i pół"

  Po nieudanej próbie samobójczej Darek Jankowski (Tomasz Karolak) trafia do szpitala, a przy jego łóżku gromadzi się cała rodzina. Prezentujemy 13. odcinek serial u "39 i pół", który zobaczymy na wiosnę przyszłego roku.

 • Wszyscy Oporni trzymają się za ucho

  Ze względu na okres urlopowy nie wszyscy aktorzy występujący w serialu mogli przybyć na konferencję prasową. Ale razem ze zgromadzonymi dziennikarzami pierwszy odcinek obejrzeli: Olga Bołądź, Jan Englert, Bartłomiej Topa, Lesław Żurek i Alan Andersz. Producent Artur Kowalewski przyznał, że twórcom "Układu warszawskiego" zależało na pokazaniu Warszawy z nieco innej perspektywy niż ma w zwyczaju...

 • Prokop i Wellman w serialu

  Darkowi Jankowskiemu (Tomasz Karolak) zaczyna się udawać! Życie zawodowe nabiera kolorów, o swoje prywatne nieustannie walczy. Jego podopieczni - zespół B27 (Tola Szlagowska i Blog 27) zadebiutowali w radiu , dzieciaki proszą ich o autografy. Kolejnym krokiem musi być telewizja? Darek jako ich menadżer sprawdza się coraz lepiej i rzutem na taśmę załatwia młodym muzykom wizytę w porannym programie "Dzień Dobry TVN" (odcinek 12, emisja 20 maja).

 • "Barwy szczęścia": Zazdrość i prawy sierpowy!

  Przede wszystkim: na osiedlu "Pod sosnami" pojawią się nowi mieszkańcy! Gawron wynajmie mieszkanie młodej parze: Renacie (Anna Mrozowska) i Grześkowi (Alan Andersz)... Nieświadomy, że jego lokatorzy ukrywają niebezpieczną tajemnicę. Renata i Grzegorz zrobią wszystko, by w nowym miejscu nie zwracać na siebie uwagi. - Myślisz, że już nie mamy się czego obawiać? - Ślady zatarte, na bank...

 • Trafia na męski striptiz

  W ubiegłym tygodniu wystartował nowy sezon "39 i pół". Przed telewizorami zasiadło niemal trzy miliony widzów by sprawdzić, co słychać u Darka Jankowskiego i jego rodziny. Tymczasem ten wieczny chłopiec już szykuje się do drugiego epizodu. W kolejnym odcinku bohater Tomasza Karolaka wpadnie w sidła seksu.

 • Włodarczyk (aktor "Kryminalnych" i "Brzyduli") 3. Alan Andersz (aktor "39 i pół") 4. Sambor Czarnota (aktor "Egzaminu z życia") 5. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (zawodowy bokser) 6. Oleg Sawkin (aktor "Na Wspólnej") 7. osoba związana ze sportem wodnym (Wojciech Brzozowski lub Paweł Korzeniowski) W "jak ONI śpiewają" : Kobiety: 1.Ola Szwed ( "Rodzina zastępcza") 2. Alżbeta Lenska ("Kryminalni...

 • Englert i Bołądź w nowym serialu

  W środę, 9 marca, w podwarszawskim Konstancinie, zawiązano "Układ Warszawski". Pod tym tajemniczym hasłem kryje się pierwszy klaps na planie nowego serialu.