• Informacje na temat:

  alan dale

Artykuły na temat: alan dale
 • Znudzony serialem

  Alan Dale, czyli Charles Widmore w serialu "Zagubieni" w trakcie trzeciego sezonu show przestał go oglądać, bo poczuł się... znudzony.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" - ostatni rozdział filmowej trylogii Petera Jacksona zrealizowanej na podstawie powieści J.R.R. Tolkiena - 24 kwietnia ukazuje się na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Znudzony "Zagubionymi"

  Alan Dale, czyli Charles Widmore w serial u "Zagubieni" w trakcie trzeciego sezonu show przestał go oglądać, bo poczuł się... znudzony.

 • Cyndi Lauper za trzy grosze

  Cynid Lauper, amerykańska wokalistka, popularna w latach 80., w marcu 2006 roku zadebiutuje na scenie Broadway'u. Autorka przeboju "Girls Just Wanna Have Fun" zastąpi w obsadzie musicalu "Opera za trzy grosze" aktorkę Edie Falco, znaną z serial u "Rodzina Soprano".

 • ProgAid: Pomoc rockmanów

  Do licznego grona muzyków wspierających akcję pomocy ofiarom grudniowego trzęsienia i tsunami w Azji włączyli się przedstawiciele środowiska progrockowego. Pod szyldem ProgAid w weekend, 29 i 30 stycznia, nagrali utwór "All Around The World", który ma się ukazać na singlu w połowie lutego.

 • Brand New Sin i "Przepis Na Katastrofę"

  Po marcowej trasie w USA u boku Motörhead i Corrosion Of Conformity, amerykańska formacja Brand New Sin szykuje się już na kolejne tournee w swoim kraju, tym razem w towarzystwie Scum Of The Earth i Society 1. Na koncertach, na razie tylko w Ameryce Północnej, southernrockowo-metalowa grupa z Syracuse, w stanie Nowy Jork, promuje swój drugi album "Recipe For Disaster". Płyta ukazała się 31 maja, nakładem nowego wydawcy - Century Media Records.

Zdjęcia na temat: alan dale
Wideo na temat: alan dale
 • Plan B

  "Plan B" to komedia, która w zabawny i przewrotny sposób bierze pod lupę sprawy randkowania, miłości, małżeństwa i zakładania rodziny. A wszystko to w dość nietypowej kolejności... Po latach nieskutecznego umawiania się na randki Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na 'tego jedynego' trwa w jej przypadku zdecydowanie zbyt długo. Zdeterminowana, żeby w końcu zostać matką, bierze sprawy w swoje ręce, umawia się na wizytę u lekarza i postanawia zostać samotną matką. Tego samego...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Pięć tańców

  Chip (Ryan Steele) jest utalentowanym, 18-letnim tancerzem, który niedawno przyjechał z Kansas do Nowego Jorku na stypendium w szkole baletowej. Tam został dostrzeżony przez Anthonego, który zaprosił go do swojego zespołu. Trwają właśnie intensywne próby do nowej choreografii. Między Chipem i drugim tancerzem Theo zaczyna rodzić się nieśmiała namiętność. Jednak Chip ma coraz większe problemy, żeby utrzymać się w Nowym Jorku. Nie może liczyć na pomoc rodziców, którzy woleliby, żeby wrócił do...