• Informacje na temat:

  alan ladd

Artykuły na temat: alan ladd
 • Ben Affleck detektywem

  Trwają prace nad przeniesieniem na ekran powieści "Gone, Baby, Gone" autorstwa Dennisa Lehane'a. Producent Alan Ladd Jr. ( "Waleczne serce - Braveheart" ) chciałby, aby w jednej z głównych ról w filmie wystąpił Ben Affleck.

 • Jennifer Lopez kocha Josha Lucasa

  Josh Lucas ( "Piękny umysł" , "Dziewczyna z Alabamy" ) zagra u boku Jennifer Lopez i Roberta Redforda w filmie "An Unfinished Life", nad którym pracuje Lasse Hallström. Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w kwietniu.

 • Dramatyczna Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez ( "Pokojówka na Manhattanie" ) wystąpi w najnowszej produkcji Lasse Hallströma, twórcy tak głośnych filmów, jak "Wbrew regułom" i "Czekolada" . Latynoska aktorka zagra bohaterkę dramatu "An Unfinished Life".

 • Robert Altman znowu reżyseruje

  Robert Altman ( "Company" , "Gosford Park" ) wyreżyseruje w Wielkiej Brytanii film "The Tortoise and the Hare". Zdjęcia rozpoczną się w Londynie na początku 2006 roku.

 • Ben Affleck: Aktor, scenarzysta, reżyser?

  Kilka miesięcy temu informowaliśmy , że Ben Affleck ( "Pearl Harbor" , "Suma wszystkich strachów" ) ma zagrać główną rolę w filmie "Gone, Baby, Gone". Teraz pojawiły się doniesienia, iż aktor być może napisze również scenariusz opowieści i zasiądzie na fotelu reżysera.

 • Rozchwytywany Brad Pitt

  Brad Pitt otrzymał niedawno dwie kuszące propozycje filmowe. Wytwórnia Universal zaproponowała mu udział w ekranizacji "Tożsamości Bourne'a", z myślą o gwiazdorze przygotowana jest także adaptacja innego bestsellera, "Muzyki plaży" Pata Conroya. Obecnie Pitt przebywa w Meksyku na planie nowego filmu, w którym partneruje mu Julia Roberts.

 • Dojrzewanie Bena Afflecka

  29 lutego w polskich kinach pojawi się szczególny film debiutującego w roli reżysera Bena Afflecka "Gdzie jesteś, Amando?". Pomysł na ten projekt zakiełkował w umyśle aktora w chwilę po przeczytaniu książki cenionego autora thrillerów Dennisa Lehana.

 • Zremasterowany "Łowca androidów"

  8 grudnia w naszych sklepach pojawiła się zremasterowana wersja słynnego filmu Riddley'a Scotta "Łowca androidów" z 1982 roku.

 • "Łowca androidów": Doceniony po latach

  W 1982 roku "Łowca androidów" Ridleya Scotta okazał się ogromną finansową i artystyczną klapą. Krytycy się nad nim pastwili, widzowie nie chcieli go oglądać. Jak to się stało, że 30 lat później uznawany jest za najlepszy film science-fiction w historii kina i ma niepodważalny status arcydzieła?

Wideo na temat: alan ladd
 • Plan B

  "Plan B" to komedia, która w zabawny i przewrotny sposób bierze pod lupę sprawy randkowania, miłości, małżeństwa i zakładania rodziny. A wszystko to w dość nietypowej kolejności... Po latach nieskutecznego umawiania się na randki Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na 'tego jedynego' trwa w jej przypadku zdecydowanie zbyt długo. Zdeterminowana, żeby w końcu zostać matką, bierze sprawy w swoje ręce, umawia się na wizytę u lekarza i postanawia zostać samotną matką. Tego samego...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Pięć tańców

  Chip (Ryan Steele) jest utalentowanym, 18-letnim tancerzem, który niedawno przyjechał z Kansas do Nowego Jorku na stypendium w szkole baletowej. Tam został dostrzeżony przez Anthonego, który zaprosił go do swojego zespołu. Trwają właśnie intensywne próby do nowej choreografii. Między Chipem i drugim tancerzem Theo zaczyna rodzić się nieśmiała namiętność. Jednak Chip ma coraz większe problemy, żeby utrzymać się w Nowym Jorku. Nie może liczyć na pomoc rodziców, którzy woleliby, żeby wrócił do...