• Informacje na temat:

  albert finney zdjęcia

Artykuły na temat: albert finney zdjęcia
 • Ekscentryczny Albert Finney

  Brytyjski aktor Albert Finney ( "Erin Brockovich" , "Plac Washingtona", "Simpatico" ) zagra główną rolę w filmie "Dinner Music for a Pack of Hungry Cannibals". Finney wcieli się w ekscentrycznego dziennikarza, prowadzącego pewne śledztwo.

 • McGregor i Finney: Gwiazdy Tima Burtona

  Ewan McGregor ( "Moulin Rouge" ) i Albert Finney ( "Erin Brockovich" ) zagrają w najnowszej produkcji Tima Burtona "Big Fish". Jak podał magazyn The Hollywood Reporter , zdjęcia rozpoczną się w styczniu 2003 roku, w Alabamie.

 • Ethan Hawke nie wie, że będzie martwy

  Ethan Hawke ( "Przed wschodem słońca" , "Przed zachodem słońca" ) wystąpi w nowym thrillerze laureata Oscara Sidneya Lumeta - poinformował serwis "Production Weekly". W "Before the Devil Knows You're Dead" aktorowi partnerować będzie Albert Finney ( "Duża ryba" ) oraz Marisa Tomei ( "Factotum" ).

 • Cottilard z Crowem w Prowansji

  Francuska aktorka Marion Cotillard ( "Bardzo długie zaręczyny" ) będzie partnerować Russelowi Crowe ( "Gladiator" , "Piękny umysł" ) w najnowszym filmie Riddley'a Scotta "A Good Year". Film opowiada o bankierze Maksie Skinnerze (Crowe), który rzuca pracę i jedzie do francuskiej Prowansji, gdzie otrzymał w spadku od swojego wuja (Albert Finney) winnicę.

 • "Amazing Grace": Kolejne gwiazdy

  Romola Garai ( "Vanity Fair" ), Michael Gambon ( "Harry Potter i więzień Azkabanu" ) i Rufus Sewell ( "Obłędny rycerz" ) dołączyli do obsady filmu najnowszego filmu Michaela Apteda ( "Świat to za mało" ), zatytułowanego "Amazing Grace". Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu.

 • "Skyfall": Obnażone emocje Bonda

  W nowym filmie z serii o 007 Bond obnaży swoje emocje tak jak nigdy wcześniej; jego lojalność wobec M poddana zostanie próbie. Zdjęcia do "Skyfall", który do kin w Polsce trafi 26 października, kręcono m.in. w Szanghaju.

 • Gwiazdorska obsada "The Forgotten"

  Gary Sinise ( "Forrest Gump" , "Misja na Marsa" ), Alfre Woodard ( "K-PAX" , "Jądro Ziemi" ), Linus Roache ("Ksiądz", "Miłość i śmierć w Wenecji" ) i Anthony Edwards ( "Gra w serca" , serial "Ostry dyżur") znajdą się w obsadzie dreszczowca "The Forgotten" . Film opowie o kobiecie, która za wszelką cenę chce udowodnić istnienie swojego dziecka. Zdjęcia rozpoczynają się 25 października

 • Philip Seymour Hoffman agentem CIA

  Laureat Oscara Philip Seymour Hoffman ( "Capote" ) dołączy do obsady filmu "Charlie Wilson's War", w którym wystąpią Tom Hanks ( "Kod Da Vinci" ) i Julia Roberts ( "Erin Brokovich" ) - poinformował serwis "Variety". Hoffman ma także zagrać w "Before the Devil Knows You're Dead" - najnowszym obrazie Sidney'a Lumeta ( "Taśmy prawdy" ).

 • Poirot na dużym ekranie

  Herkules Poirot, legendarny bohater powieści Agathy Christie, powróci na duży ekran. Wytwórnia 21st Century zamierza wyprodukować kolejny film o przygodach słynnego belgijskiego detektywa. W roli głównej wystąpi brytyjski aktor Alfred Molina ("Boogie Nights", "Chocolat").

 • Perfekcyjny Bond XXI wieku

  - Agent 007 ze "Skyfall" to "perfekcyjny Bond XXI wieku" - oceniła Barbara Broccoli, producentka "Skyfall", nowego filmu z bondowskiej serii, który do kin w Polsce trafi 26 października.

Wideo na temat: albert finney zdjęcia
 • Ci, którzy żyją i umierają

  Młoda wiedenka Sita (Anna Fischer) układa sobie życie w Berlinie. Studiuje germanistykę, pracuje jako dokumentalistka w telewizji, spotyka się z chłopakami. Na jednej z imprez poznaje izraelskiego fotografa – Jocquina, z którym zaczyna powoli łączyć ją coś więcej. Jest szczęśliwa. Dziewczyna na chwilę wraca do Wiednia na urodziny 95-letniego dziadka. Sita zatrzymuje się u ojca, Lenziego i jego nowej żony. Przeglądając rodzinne papiery przypadkiem znajduje w nich zdjęcie dziadka w mundurze SS....

 • Księga ocalenia

  Film producentów trylogii "Matrix". Budżet filmu wyniósł 85 milionów dolarów. Świetny Denzel Washington ("American Gangster", "Deja Vu") i genialny Gary Oldman ("Mroczny rycerz"', "Piąty element") jako śmiertelni wrogowie w walce o ocalenie ludzkości! Rok 2044. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli (Denzel Washington) - samotnik i wolny strzelec. Mężczyzna jest w posiadaniu tajemniczej księgi, w której znajduje się "klucz" i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości....

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.