• Informacje na temat:

  albert ii w polsce

Artykuły na temat: albert ii w polsce
 • "Geniusz": Serial o losach Alberta Einsteina

  Miniserial zrealizowany przez National Geographic składa się z dziesięciu odcinków. W roli młodego Alberta Einsteina zobaczymy Johnny'ego Flynna ("Siła muzyki), zaś dojrzałego Einsteina zagra(...)", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce. Zdjęcia do "Geniusza" kręcono w Pradze. W serialu zostaną...

 • Michał Malitowski wygrał International Championship

  Michał Malitowski - zawodowy tancerz i juror telewizyjnego hitu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis po raz dziewiąty wygrał prestiżowy turniej tańca International Championship rozgrywany w londyńskim Royal Albert Hall.

 • Na kolacji z księciem Albertem

  Serial "Głęboka woda" powraca wiosną na antenę telewizyjnej Dwójki. Jedną z głównych ról gra w nim Katarzyna Maciąg. Aktorka opowiada o swojej pracy na planie oraz podróżach, które odbyła dzięki serialowi, m.in. do Monte Carlo, gdzie była gościem księcia Alberta.

 • David Gilmour rusza w pierwszą od dziewięciu lat trasę!

  Po wydaniu ostatniej płyty Pink Floyd wokalista i gitarzysta David Gilmour, zgodnie z zapowiedzią, wrócił do działalności solowej.

 • Filip Bobek obchodzi 33. urodziny

  Filip Bobek, czyli konsjerż Tomasz Rosiecki z "Hotelu 52", Albert Bielewicz z "2XL" i niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", kończy 33 lata.

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  W 2016 roku do kin trafi wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki - Marii Skłodowskiej-Curie. "Maria Curie" to historia niezwykłej kobiety, która opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do Francji, by rozpocząć karierę naukową. A przy tym niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków - miasta intryg, romansów, sztuki i odkryć, które zmieniały świat.

 • Barwy szczęścia

  Do Basi i Zenka przychodzi wezwanie do zapłaty z firmy windykacyjnej. Okazuje się, że Grzelak narobił długów bez wiedzy żony. Albert, mężczyzna, który...

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Olgierd Łukaszewicz (69 l.) ma dość afery, jaką wywołał, chcąc pomóc 60-letniej Barbarze Sienkiewicz, najstarszej matce w Polsce.

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

Wideo na temat: albert ii w polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Ci, którzy żyją i umierają

  Młoda wiedenka Sita (Anna Fischer) układa sobie życie w Berlinie. Studiuje germanistykę, pracuje jako dokumentalistka w telewizji, spotyka się z chłopakami. Na jednej z imprez poznaje izraelskiego fotografa – Jocquina, z którym zaczyna powoli łączyć ją coś więcej. Jest szczęśliwa. Dziewczyna na chwilę wraca do Wiednia na urodziny 95-letniego dziadka. Sita zatrzymuje się u ojca, Lenziego i jego nowej żony. Przeglądając rodzinne papiery przypadkiem znajduje w nich zdjęcie dziadka w mundurze SS....

 • Księga ocalenia

  Film producentów trylogii "Matrix". Budżet filmu wyniósł 85 milionów dolarów. Świetny Denzel Washington ("American Gangster", "Deja Vu") i genialny Gary Oldman ("Mroczny rycerz"', "Piąty element") jako śmiertelni wrogowie w walce o ocalenie ludzkości! Rok 2044. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli (Denzel Washington) - samotnik i wolny strzelec. Mężczyzna jest w posiadaniu tajemniczej księgi, w której znajduje się "klucz" i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości....

Dyskusje na temat: albert ii w polsce
 • Re: TVN sprzedał Polsatowi prawa do "Niani"!

  Wieszczą WOLNOŚĆ, tolerancja i asertywność, a ponownie jest cenzura i kneblowanie ust. Ja też nie dam się nie tylko ograć ale i ponownie nabrać. Samodzielnie myślących ludzi i ludzi pracy w Polsce w tamtych latach, oszukała, omamiła, - podpisała 21 postulatów, których dotąd nie spełniła! - rządząca legendarniacka „elita” w Polsce w latach 1990-2015. Wałęsa i ówczesna "Solidarność" krzyczeli