• Informacje na temat:

  albert ii wrocław

Artykuły na temat: albert ii wrocław
 • Na kolacji z księciem Albertem

  Serial "Głęboka woda" powraca wiosną na antenę telewizyjnej Dwójki. Jedną z głównych ról gra w nim Katarzyna Maciąg. Aktorka opowiada o swojej pracy na planie oraz podróżach, które odbyła dzięki serialowi, m.in. do Monte Carlo, gdzie była gościem księcia Alberta.

 • Katarzyna Maciąg: Kolacja z księciem Albertem

  Serial "Głęboka woda" powraca wiosną na antenę telewizyjnej Dwójki. Jedną z głównych ról gra w nim Katarzyna Maciąg. Aktorka opowiada o swojej pracy na planie oraz podróżach, które odbyła dzięki serialowi, m.in. do Monte Carlo, gdzie była gościem księcia Alberta.

 • Weekend w serialach

  ...goście: Sylwia i Norbert, geodeci z Wrocławia. Paulina nie kryje niechęci do pary naukowców. "Terra Nova" odc.3 Shannonowie przystosowują się do życia w Terra Nova. Dyrektorem do spraw medycznych nowego(...) Brennan bada szczątki zwłok, które znaleziono w Wirginii w świńskim korycie. Śledczy ustalają, że ofiara to mistrz gry w szachy, Albert Magnuson. Wśród podejrzanych jest była żona zawodnika, która...

 • Mike Figgis we Wrocławiu

  Brytyjski reżyser Mike Figgis ("Burzliwy poniedziałek", "Zostawić Las Vegas", "Hotel") będzie gościem tegorocznej edycji festiwalu Era Nowe Horyzonty, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 23 lipca - 2 sierpnia.

 • Piotr Rubik nie dojechał

  W środę (14 stycznia) we Wrocławiu odbyła się premiera filmu "Skopani" nakręconego przez tamtejszych bezdomnych. Muzykę do obrazu za darmo napisał Piotr Rubik.

 • Rusza Creamfields 2007!

  Dziś (7 lipca) we Wrocławiu rusza kolejna edycja międzynarodowego festiwalu muzyki elektronicznej Creamfields.

 • Prodigy na Creamfields

  W sobotę 7 lipca we Wrocławiu odbędzie się trzecia polska edycja międzynarodowego festiwalu muzyki elektronicznej Creamfields.

 • Dla zakochanych w Hiszpanii

  "Czarne diamenty", "Las", "Nawet deszcz" - m.in. te historie są w programie 14. Tygodnia Kina Hiszpańskiego, który od 20 marca do 10 kwietnia organizowany będzie kolejno w siedmiu miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu.

 • Ładny gest gwiazdora: 1000 biletów dla pracowników szpitala

  Brytyjski piosenkarz George Michael wrócił do zdrowia i już planuje swoje kolejne koncerty. Muzyk był zmuszony przerwać wielką trasę koncertową po tym, jak w listopadzie zeszłego roku zachorował na ciężkie zapalenie płuc.

 • 140 filmów na Planete+ Doc

  Wizja mistrzostw świata w piłce nożnej artysty Haruna Farockiego, wizyta w Warszawie aktorki Charlotte Rampling, ruch "oburzonych" w ujęciu dokumentalisty Tony'ego Gatlifa - to część programu 9. edycji festiwalu filmowego Planete+ Doc, który rozpocznie się w piątek, 11 maja, w Warszawie.

Wideo na temat: albert ii wrocław
 • Ci, którzy żyją i umierają

  Młoda wiedenka Sita (Anna Fischer) układa sobie życie w Berlinie. Studiuje germanistykę, pracuje jako dokumentalistka w telewizji, spotyka się z chłopakami. Na jednej z imprez poznaje izraelskiego fotografa – Jocquina, z którym zaczyna powoli łączyć ją coś więcej. Jest szczęśliwa. Dziewczyna na chwilę wraca do Wiednia na urodziny 95-letniego dziadka. Sita zatrzymuje się u ojca, Lenziego i jego nowej żony. Przeglądając rodzinne papiery przypadkiem znajduje w nich zdjęcie dziadka w mundurze SS....

 • Księga ocalenia

  Film producentów trylogii "Matrix". Budżet filmu wyniósł 85 milionów dolarów. Świetny Denzel Washington ("American Gangster", "Deja Vu") i genialny Gary Oldman ("Mroczny rycerz"', "Piąty element") jako śmiertelni wrogowie w walce o ocalenie ludzkości! Rok 2044. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli (Denzel Washington) - samotnik i wolny strzelec. Mężczyzna jest w posiadaniu tajemniczej księgi, w której znajduje się "klucz" i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości....

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.