• Informacje na temat:

  albinos rodzina

Artykuły na temat: albinos rodzina
 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: Ich wspólne dziecko

  ...polujący na albinosów gang pozbawił ręki, adoptowała ją na odległość. Kabula przyjechała do Polski, odwiedziła Martynę, poznała Przemka i Marysię. Dziennikarka jest też zastępczą mamą dla dziewczynki z Boliwii. Wspiera dzieci na Filipinach, które wraz z rodzicami mieszkają w grobowcu, a pod koniec ubiegłego roku zaadoptowała kolejną albinoskę z Tanzanii. - Martyna nieustannie udowadnia, że ma wielkie...

 • W styczniu kolejna edycja T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée

  Zbliża się kolejna edycja przeglądu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, podczas której będzie można obejrzeć wybór siedmiu filmów ostatniej edycji wrocławskiego festiwalu.

 • T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée

  Kino Pod Baranami zaprasza na kolejną edycję przeglądu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, podczas której będzie można obejrzeć siedem filmów ostatniej edycji wrocławskiego festiwalu. Przegląd odbędzie się w 25 miastach w Polsce. W Krakowie potrwa od 2 do 8 stycznia 2015.

 • Gorący weekend, chłodne kino

  W piątek na ekranach polskich kin debiutuje aż 10 tytułów! Mimo że największą produkcją tygodnia pozostają "Faceci w czerni 3", walkę o widza stoczy też z pewnością "Uwodziciel", z rolą Roberta Pattinsona, oraz kolejny, święcący triumfy w Europie, skandynawski kryminał - "Łowcy głów".

 • KFF: Piraci, pustelnicy, taksówkarze

  Organizatorzy Krakowskiego Festiwalu Filmowego opublikowali wyniki selekcji do ostatniego z tegorocznych konkursów - pełnometrażowych dokumentów. W zmaganiach o Złoty Róg weźmie udział 20 tytułów.

 • "Starcie Tytanów" na DVD

  W piątek, 10 września, na płytach DVD i Blu-ray ukazuje się "Starcie Tytanów" . Fani superprodukcji znajdą na dyskach sporo materiałów dodatkowych oraz alternatywne zakończenie filmu.